Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2022., 10:26   #3181
Celtics-Bucks serija za prste polizat, čvrsto se igra, atmosfera/publika odlična, partije pojedinaca, prije svih Ante i Tatum... sutra sedma u top terminu, spektakl
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 10:43   #3182
Ova serija je finale ovog doigravanja
Lako moguce da ce ova utakmica z acit pocetak kada je Tatum pokazao da je HOF igrac

Nedjelja cist spektakl, prste polizat
“All social values—liberty and opportunity, income and wealth, and the social bases of self-respect—are to be distributed equally unless an unequal distribution of any, or all, of these values is to everyone’s advantage.” ― John Rawls, A Theory of Justice
Real Madrid CF - FC Bayern München - Arsenal F.C. - A.C. Milan - domaća liga ako baš mora onda HNK Hajduk Split :D
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 10:56   #3183
Giannis je skoro pa na peak Lebron levelu..
Bolesno..kolko mu je prosjek u seriji? Covjek ide na 40 vec tri zaredom ako se ne varam..
Nedjelja 21:30..
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 10:57   #3184
Kakva serija, JT napokon eksplodirao.

Game 7 će biti sve.
Old 14.05.2022., 11:15   #3185
Zamislimo da Boston priđe u finale, koji bi to bio niz: Durant/Irving Netsi, pa aktualni prvaci, pa najbolja momčad istoka koja se skoro prošetala kroz prva dva kruga.

Pa u finalu bilo lanjski finalisti ili GSW dinastija.
leonardo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 12:06   #3186
Quote:
leonardo10 kaže: Pogledaj post
Zamislimo da Boston priđe u finale, koji bi to bio niz: Durant/Irving Netsi, pa aktualni prvaci, pa najbolja momčad istoka koja se skoro prošetala kroz prva dva kruga.

Pa u finalu bilo lanjski finalisti ili GSW dinastija.
Ne valja ni Luku rano otpisati
Old 14.05.2022., 12:46   #3187
QUE DINASTIJA. Navijaju zasigurno za Dončićeve danas.

Kelti si ponovno kupili situaciju da su favorit,a nije nemoguće da Middleton zaigra
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 13:11   #3188
Tatum me vratio u sjećanje onog dvoboja Pierca i LeBrona 2008, kakav performans. Onih 11 poena kad se utakmica lomila, odlika velikog igrača.

Nadam se da će Time Lord biti dostupan za sedmu, potreban je i rotaciji i njegovih 5 faulova. Theiss jednostavno nije spreman za intenzitet kojim se igraju ove utakmice.
Kako će voditi u Bostonu u nedjelju, još utakmica u odličnom terminu.
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 13:37   #3189
Očekujem Boston -Miami i GSW -Phoenix

Novac je apsolutno nevažan osim u slučaju kad ga nemaš.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 14:14   #3190
Iskupljenje u Smartshanku

G7 u popodnevnom terminu, taman, nadamo se ruznoj, tvrdoj utakmici s puno promasenih suteva u zraku nabijenom nervozom.
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 15:12   #3191
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post

G7 u popodnevnom terminu, taman, nadamo se ruznoj, tvrdoj utakmici s puno promasenih suteva u zraku nabijenom nervozom...
i prolasku Bucksa
Old 14.05.2022., 16:14   #3192
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
i prolasku Bucksa
I ja navijam za Buckse, ali teško. Onaj game 5 su izvukli jedva. Fali Khris.
Old 14.05.2022., 17:54   #3193
https://www.si.com/nba/celtics/top-s...lays-in-game-7

Po ovome, teško se može očekivati da Middleton zaigra....
Old 14.05.2022., 22:03   #3194
Uz Giannisa i Luku do kraja. Ako ispadnu, onda se navija za ifnale Boston vs GSW
“All social values—liberty and opportunity, income and wealth, and the social bases of self-respect—are to be distributed equally unless an unequal distribution of any, or all, of these values is to everyone’s advantage.” ― John Rawls, A Theory of Justice
Real Madrid CF - FC Bayern München - Arsenal F.C. - A.C. Milan - domaća liga ako baš mora onda HNK Hajduk Split :D
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2022., 10:03   #3195
Svi za europljanje vidim. Ne podržavam takav rasizam

Meni je Giannis užasan za gledati ajde tko navija za Luku i Mavse to mogu razumjeti ali ono niti su Bucksi neka franšiza niti im je igra atraktivna ali ok

Warriorsi mi ne djeluju ko klapa više toliko, ok za gledati ali nemaju mi onu auru od prije kad je lopta kružila idealno.

Po meni Boston daleko na prvom mjestu. Zatim Phoenix, Dallas pa Warriorsi. Zatim Heat a Bucksi su mi zadnji na listi
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2022., 10:11   #3196
Celticsi su meni broj 1, zatim Sunsi i Warriorsi.... ako tko od njih uzme naslov, meni OK....
Old 15.05.2022., 10:23   #3197
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Celticsi su meni broj 1, zatim Sunsi i Warriorsi.... ako tko od njih uzme naslov, meni OK....
Identično razmišljamo

Dallas mi je ispred Warriorsa samo zato jer bi bilo cool da odšlepa ovakve Mavse do naslova ali šanse za to su ko da ja dobijem na lotu valjdaa
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2022., 10:48   #3198
A ono Giannis je dosta lajkabilan superstar, nešto kao Curry...Naravno, ne zbog igre, jednostavno mu je osobnost takva, uz činjenicu da je ostao i donio naslov Bucksima u vremenu kada svi teže nekom superteamu. Mislim, meni ga je teško hejtati makar u ovoj seriji radi korake i faulove svako malo bez posljedica.
Old 15.05.2022., 10:56   #3199
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
A ono Giannis je dosta lajkabilan superstar, nešto kao Curry...Naravno, ne zbog igre, jednostavno mu je osobnost takva, uz činjenicu da je ostao i donio naslov Bucksima u vremenu kada svi teže nekom superteamu. Mislim, meni ga je teško hejtati makar u ovoj seriji radi korake i faulove svako malo bez posljedica.
Curry ipak voli biti faca na terenu, Giannis više ima osobnost ko zaigrano dijete

Svaka ima čast na jebenoj obrani ali ono bez Middletona pogotovo taj napad je ono užasno za gledati.
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2022., 11:13   #3200
Ma naravno da nije neki gušt gledati Buckse, bez Khrisa pogotovo. No baš me zanima koliko dominaciju će Giannis imati na istoku u narednih nekoliko godina. Oće li biti kao Lebron? Konkurencija mu je ipak dosta jača.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.