Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2022., 12:51   #6981
Quote:
messicat kaže: Pogledaj post
https://ibb.co/MPyhDS3

Znam da nećete primjetiti ali uživo se stvarno nazire .no vidjet ćemo eto,javim se kad bude novosti��
I ja vidim nesto. Drzim fige!!
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2022., 13:41   #6982
Luanne bas sam se pitala di si uvik si dobrodosla a zasicenja su skroz normalna
Messicat znam di teiba bit pa mi se cini da je vidim mislim da nemas vele koristi od naših "lineeyes" hahaha al drzim fige na najjace.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
Old 13.05.2022., 10:16   #6983
Quote:
vedrana84 kaže: Pogledaj post
Luanne bas sam se pitala di si uvik si dobrodosla a zasicenja su skroz normalna
Messicat znam di teiba bit pa mi se cini da je vidim mislim da nemas vele koristi od naših "lineeyes" hahaha al drzim fige na najjace.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Messicat i meni se cini da vidim, hoces li danas pisnuti jos jedan test ili cekas sutra?

Sent from my iPhone using Tapatalk
.LuAnne. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 12:34   #6984
Smile

Prvo,svima veliko hvala ba neizmjernoj podršci,super ste!

Bokić svima,evo nakon 3 testa koja su bacila sjene,ja sam ipsk dobila M. Pišem vam da znate . Naime ja čak mislim da mozda imam povišen prolaktin jer nisam dojila ,a imam bebu staru 1i pol god. No mlijeko i dalje izađe iz dojke ako stisnem. U srijedu idem na privatni pregled pa da vidim šta s tim i jel mi to ometa začeće...? Idemo dalje u nove pobjede!
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 15:37   #6985
Quote:
messicat kaže: Pogledaj post
Prvo,svima veliko hvala ba neizmjernoj podršci,super ste!

Bokić svima,evo nakon 3 testa koja su bacila sjene,ja sam ipsk dobila M. Pišem vam da znate . Naime ja čak mislim da mozda imam povišen prolaktin jer nisam dojila ,a imam bebu staru 1i pol god. No mlijeko i dalje izađe iz dojke ako stisnem. U srijedu idem na privatni pregled pa da vidim šta s tim i jel mi to ometa začeće...? Idemo dalje u nove pobjede!
Draga Messicat, vjerojatno je u pitanju bila biokemijska trudnoca. Jer prolaktin ti ne bi bacao sjene na testovima, samo beta hcg. A povisen prolaktin ti moze svakako utjecati na zacece, bilo bi dobro da ti da vaditi hormone, ako ne sve, onda barem njega, da vidis koliki je. Pa se prema tome moze dati prirodna ili sinteticka terapija, ovisno o njegovoj vrijednosti.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
Old 16.05.2022., 10:23   #6986
Messicat , zao mi je kao sto kaze Picek moguce da je bila biokemijska trudnoca.
Rekao bi ti moj ginekolog da je to super! Znaci da mozes ostati trudna i velike su sanse da ce slijedeca biti uspjesna!

Da se upisem na listu, moj dan za ne dobiti je 23.05.
.LuAnne. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 10:55   #6987
Messicat, nedaj se obeshrabriti
jedna od mojih najbližih frendica je imala baš iskstvo ko što je opisala LuAnne.

Sljedeći ciklus je ostala trudna i evo je samo što ne rodi - tako da

Ja sam noćas sanjala "svoju novu bebu". Bila je tako mala, mala, mala i prsti na jednoj ruci su joj još bili spojeni... i govorim ja prestrašena mami: ali - mama, spojeni su joj prsti, kaže ona meni: pa mala je još, ne brini razdvojit će se kako bude rasla.

Ne znam, baš sam se probudila nekako pod dojmom

A što je najbolje nisam zadnjih dana uopće bila u mislima u trudnoći... cijeli vikend planinarila i brinula o nekim drugim brigama - tako da mi je san baš onako iznebuha došao u misli.

a 1dc mi je bio 27.4. i po aplikaciji ovulacija bi trebala biti 18.og... ali aplikacija zapravo nema pojma ništa jer od spontanog sam na nekim medikamentima i ciklus nije bio "spontan" do sada...tako da možda je ovuilacija bila 11.og?

...to mi je sad palo napamet samo radi tog sna, inače se pripremam za ovulaciju 18-og.
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 11:10   #6988
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Messicat, nedaj se obeshrabriti
jedna od mojih najbližih frendica je imala baš iskstvo ko što je opisala LuAnne.

Sljedeći ciklus je ostala trudna i evo je samo što ne rodi - tako da

Ja sam noćas sanjala "svoju novu bebu". Bila je tako mala, mala, mala i prsti na jednoj ruci su joj još bili spojeni... i govorim ja prestrašena mami: ali - mama, spojeni su joj prsti, kaže ona meni: pa mala je još, ne brini razdvojit će se kako bude rasla.

Ne znam, baš sam se probudila nekako pod dojmom

A što je najbolje nisam zadnjih dana uopće bila u mislima u trudnoći... cijeli vikend planinarila i brinula o nekim drugim brigama - tako da mi je san baš onako iznebuha došao u misli.

a 1dc mi je bio 27.4. i po aplikaciji ovulacija bi trebala biti 18.og... ali aplikacija zapravo nema pojma ništa jer od spontanog sam na nekim medikamentima i ciklus nije bio "spontan" do sada...tako da možda je ovuilacija bila 11.og?

...to mi je sad palo napamet samo radi tog sna, inače se pripremam za ovulaciju 18-og.

Sta ti je podsvijest
Budni ne razmisljamo o necemu, ali nam san ukaze sto nam je ustvari okupiralo mozak

Inace imas dugacke cikluse?
Cudno mi je da ti ovulaciju stavi tek na 22. dan ciklusa pa zato pitam...

Meni je isto bio 1dc -27.04, ovulacija mi je po app bila 11.05. (po sluzi bi rekla i da je tako negdje bila)
.LuAnne. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 11:28   #6989
Quote:
.LuAnne. kaže: Pogledaj post
Sta ti je podsvijest
Budni ne razmisljamo o necemu, ali nam san ukaze sto nam je ustvari okupiralo mozak

Inace imas dugacke cikluse?
Cudno mi je da ti ovulaciju stavi tek na 22. dan ciklusa pa zato pitam...

Meni je isto bio 1dc -27.04, ovulacija mi je po app bila 11.05. (po sluzi bi rekla i da je tako negdje bila)
mah..."inače" kod mene ne postoji...ali da...duži su mi ciklusi... 35-37dana... ali i to je bilo davno davno kad su ciklusi bili sponatni i prirodni....

puno godina sam bila na Yaz kontracepciji, onda kad sam se skinula - nisam imala mengu 3 mjeseca, pa smo krvarenje izazvali duphastonom... i onda sam nastavila pratiti folikulometrijom ovulacije koje su nekad bile od 17.og - do 22.og dana ciklusa (6ciklusa)... onda smo krenuli na femaru i ostala sam trudna u prvom ciklusu...pa imala spontani, pa sljedeća menga bila isprekidana i dolazila danima, odmah nakon nje - imala operaciju septuma maternice, onda nakon toga pila Estrofem i taj mjesec nisam imala ovulaciju, menstracija potaknuta duphastonom...i evo ovo je sad prvi ciklus da ništa ne pijem
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 12:04   #6990
blonde a s takvim ciklusima ne mozes znat stvarno, bar ne bez pracenja ako ne osjetim ovulaciju inace
prijavljujem 3 dc ne znam kud prije hahah, nekako mi dani lete....
Old 16.05.2022., 12:23   #6991
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
mah..."inače" kod mene ne postoji...ali da...duži su mi ciklusi... 35-37dana... ali i to je bilo davno davno kad su ciklusi bili sponatni i prirodni....

puno godina sam bila na Yaz kontracepciji, onda kad sam se skinula - nisam imala mengu 3 mjeseca, pa smo krvarenje izazvali duphastonom... i onda sam nastavila pratiti folikulometrijom ovulacije koje su nekad bile od 17.og - do 22.og dana ciklusa (6ciklusa)... onda smo krenuli na femaru i ostala sam trudna u prvom ciklusu...pa imala spontani, pa sljedeća menga bila isprekidana i dolazila danima, odmah nakon nje - imala operaciju septuma maternice, onda nakon toga pila Estrofem i taj mjesec nisam imala ovulaciju, menstracija potaknuta duphastonom...i evo ovo je sad prvi ciklus da ništa ne pijem
Ajoj koliko toga se tebi izdogadalo, drzim fige da je sad kraj problemima, da slijedeci ciklusi budu ko po spagi, ustvari da ih ni ne bude puno
Postoji li neko predlozeno vrijeme cekanje nakon operacije u vezi zaceca?
.LuAnne. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 12:40   #6992
Quote:
.LuAnne. kaže: Pogledaj post
Ajoj koliko toga se tebi izdogadalo, drzim fige da je sad kraj problemima, da slijedeci ciklusi budu ko po spagi, ustvari da ih ni ne bude puno
Postoji li neko predlozeno vrijeme cekanje nakon operacije u vezi zaceca?
Osim tog ciklusa nakon operacije - nema. Dapače, dr je rekla da onda samo ovaj mjesec "pauziram sa medikamentima" - i da već sljedeći idem s Femarom kako bi iskoristili benefite operacije i nedavne trudnoće (što se tiče hormona).

Quote:
vedrana84 kaže: Pogledaj post
blonde a s takvim ciklusima ne mozes znat stvarno, bar ne bez pracenja ako ne osjetim ovulaciju inace
prijavljujem 3 dc ne znam kud prije hahah, nekako mi dani lete....
a pratim bazalnu...ali nemam neke pouzdane prijašnje cikluse s kojima bi mogla usporedit.

Evo trenutno stanje:
https://ibb.co/6BgyZPp
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 17:37   #6993
Curke nije me bilo neko vrijeme,baš sam osjetila zasićenje,aliiii jučer me u tom mirovanju i zen modu prekinula velika bol s desne strane i ovulacija je ili bila ili je danas tako da krećem u odbrojavanje izgleda nisam pratila trakicama uopće do sinoć do tih bolova i baš je bio dobar pik,tamnija testna od kontrolne,a odnos smo imali preksinoć pa sad. Večeras nemam pojma oćemo imat odnos ili ne,rekla sam mužu,rekao je da me probudi kad dođe s posla alo ne bude mrtav umoran. Ne očekujem ništa od ovog ciklusa,ali opet
Mi je drago da tijelo javlja ovulaciju
correct is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.