Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2022., 20:43   #2421
Taj Kalifornijski test mentalne zrelosti se nigdje više u selekciji kod zapošljavanja ne koristi, bar ne u ozbiljnim firmama.

Nisam psiholog, al imam kolegicu koja je pa sam tako i saznala da se na webu Naklade Slap mogu naći sve vrste testova koje se danas koriste za brojna psihologijska testiranja uključivši i za zapošljavanje (popis,neke osnovne info itd.) ne cijeli test, jer se to plaća.

To su inače baterije testova koje mogu kupiti samo ovlašteni psiholozi, oni koji imaju dopusnicu ili tako nešto Hrv psihološke komore. I kod testiranja kandidata, to ne smiju bit neke kopije kopija, na to obratite pažnju, nego svaki test mora imat svoj serijski broj ili kod. Ako je kopija, nečitko to je sumnjivo. I psihog mora imat važeću dopusnicu ili je čitav postupak upitan odnosno nevaljan.

Guglajte i sretno!
Old 12.05.2022., 20:09   #2422
Jutros došao mail za sigurnosnu
gekybratee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2022., 20:34   #2423
Quote:
gekybratee kaže: Pogledaj post
Bravoo!! Koliko ti je prošlo od psihološkog? Išao si u PCU Rijeka? Sretno do kraja!
Slavonka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2022., 20:43   #2424
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Bravoo!! Koliko ti je prošlo od psihološkog? Išao si u PCU Rijeka? Sretno do kraja!
15.04. sam obavio psihološko, dakle skoro mjesec dana... Da, za GP Ličko Petrovo Selo

Hvala.
gekybratee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 11:15   #2425
Može još savjeta za to psihološko, na kaj posebno obratit pozornost?
LauferfromZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 12:50   #2426
Quote:
Smyljka kaže: Pogledaj post
Taj Kalifornijski test mentalne zrelosti se nigdje više u selekciji kod zapošljavanja ne koristi, bar ne u ozbiljnim firmama.

Nisam psiholog, al imam kolegicu koja je pa sam tako i saznala da se na webu Naklade Slap mogu naći sve vrste testova koje se danas koriste za brojna psihologijska testiranja uključivši i za zapošljavanje (popis,neke osnovne info itd.) ne cijeli test, jer se to plaća.

To su inače baterije testova koje mogu kupiti samo ovlašteni psiholozi, oni koji imaju dopusnicu ili tako nešto Hrv psihološke komore. I kod testiranja kandidata, to ne smiju bit neke kopije kopija, na to obratite pažnju, nego svaki test mora imat svoj serijski broj ili kod. Ako je kopija, nečitko to je sumnjivo. I psihog mora imat važeću dopusnicu ili je čitav postupak upitan odnosno nevaljan.

Guglajte i sretno!
Ma točno bi se dalo ovim pozabaviti jer su slike bile katastrofa, nije se moglo prepoznati što slika prikazuje.
Luraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 13:01   #2427
Quote:
gekybratee kaže: Pogledaj post
Bravo, nadam se da to nije driblanje kao na psihološko.
Luraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 14:49   #2428
Carina

Quote:
Smyljka kaže: Pogledaj post

Guglajte i sretno!
Ja se ne mogu sjetiti da li je ispit imao serijski broj, ali se sjećam kada smo unosili svoje podatke na ispitu, da je psiholog rekao da će on neki broj unijeti, da tu rubriku ne popunjavamo.
Chucky1891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 15:14   #2429
Carina

Quote:
Luraj kaže: Pogledaj post
Bravo, nadam se da to nije driblanje kao na psihološko.
S obzirom na lošu kvalitetu(crno bijeli) samog ispita, te riješavanja testa, gdje je na jednom papiru pitanja, a na drugom odgovori, te glupa pitanja psihologa, mislim da bi se imalo osnove za žalbu, pa čak i srušiti natječaj.
Chucky1891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2022., 16:30   #2430
[QUOTE=Chucky1891;92598335]S obzirom na lošu kvalitetu(crno bijeli) samog ispita, te riješavanja testa, gdje je na jednom papiru pitanja, a na drugom odgovori, te glupa pitanja psihologa, mislim da bi se imalo osnove za žalbu, pa čak i ok

Bacena mi je buba u uho
Luraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2022., 12:28   #2431
Natječaj nije ni gotov vi pričate o nekom rušenju
Toni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2022., 15:44   #2432
Kak je prošlo psihološko ljudi za PCU Zagreb.
LauferfromZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2022., 18:53   #2433
Quote:
LauferfromZg kaže: Pogledaj post
Kak je prošlo psihološko ljudi za PCU Zagreb.

Vremena imaš malo, taj kalifornijski mislim da ni ne možeš riješiti čitav. Kasnije razgovor kao i kod ostalih PCU cca 15min, pitao je razloge zašto si se prijavio i slično. I rekao je da će rezultati testa biti idući tjedan s njihove strane predani komisiji ali da on ne zna tj da o komisiji ovisi kad će slijedeća faza
Mario2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 20:57   #2434
Psihić me pita, kako se snalazite u brzopoteznim situacijama, ja reko pa super, volim stres, veli frajer možete li mi pročitati koji broj je na vašoj majici (a napisan su rimskim brojevima). Ja velim točno i počne li se frajer smijat, tj. prvo se samo sebi smijal jer je na rubu majice broj na latinici. Još ga ja podjebavam kao to je neki vaš trik ziher. Uglavnom kalifornijski test ono, na toj minutaži nebi niko riješil jer je nemoguće, drugo neke stvari je teško raspoznat jer se ne vide od lošeg printa. Ali nije bitno sve riješit već što točnije.
LauferfromZg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.