Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2022., 14:55   #3621
imaju različite tracking brojeve zasad.

sad sam vidjela da mi se isto dogodilo sa trećim paketom, ali taj je aliexpress standard shipping, pa ne brinem. sva tri su combined delivery, a sami su i svi imaju različite tracking brojeve.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2022., 16:14   #3622
Preko app:

https://a.aliexpress.com/_mtCs5gQ
the_bulk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2022., 11:51   #3623
Koji vrag? Gledam nesto opet naruciti,ali izgleda da "Aliexpress Saver Shipping" više nema tracking paketa,piše tracking unavailable???
Koliko je sigurno uopce narucivati kad nema trackinga,koje su sanse da paket stigne,i kako cu uopce znati da je stigao?
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2022., 07:07   #3624
Kako stavit unsubscribe od dosadnih emailova Use your coins ili tako nesto? Niti me zanimaju niti sam cesto na narudzbama..iritira me jer svaki dan zatrpavaju email. Upro sam da mi ne dolaze obavijesti alo dzaba.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2022., 19:56   #3625
danas mi hp prvi put naplatio harač.

22 kn za paketić koji sam platila 7 kn. nadala sam se da će ga iskobinirati sa ostalima, ali nisu. tracking number je počinjao sa LP. išlo je preko litve.

i ne znam što se događa. u sri naručila 10-ak itema. 2 još nisu shippali, a ne vidim da imaju neki praznik.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2022., 19:31   #3626
Stižu li kome od vas paketići preko Nizozemske i kakve su novosti glede toga? Ja osobno čekam jedam paketić nikako da stigne..
Ivan skeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2022., 09:36   #3627
5 paketića mi stoji u konsolidiranom skladištu još od 22.05., a nemaju više šta čekati. ne čeka se više niti jedan paketić.

jedino, danas su mi spojili neka 2 druga, možda su to čekali sa sa čim će iskombinirati, mada sam ja mislila da oni tu konsolidaciju unaprijed koliko toliko odrede.

Quote:
Ivan skeka kaže: Pogledaj post
Stižu li kome od vas paketići preko Nizozemske i kakve su novosti glede toga? Ja osobno čekam jedam paketić nikako da stigne..
tamo je neki štrajk na aerodromu, pa valjda zato.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:52   #3628
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
danas mi hp prvi put naplatio harač.

22 kn za paketić koji sam platila 7 kn. nadala sam se da će ga iskobinirati sa ostalima, ali nisu. tracking number je počinjao sa LP. išlo je preko litve.

i ne znam što se događa. u sri naručila 10-ak itema. 2 još nisu shippali, a ne vidim da imaju neki praznik.
Jel znas koja ti je bila shipping opcija tocno, da znam sto izbjegavati?
Ja sam za sada platila 3x i sva 3 puta je bio onaj neki cainao super global
dinka1985 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.