Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2022., 22:30   #7701
Dugogodisnji fan World of Warcrafta, razočaran novim ekspanzijama traži zamjenu za ovu igru.

Znači mmorpg dosljedan da bude zamjena wow-u (i da je free). Hvala.
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2022., 08:28   #7702
Lost Ark

Iako ima mikrotransakcije
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2022., 09:18   #7703
Tera???
pennsylvanians is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2022., 19:40   #7704
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
Prvotno sam postavila na krivoj temi, nisam ni skužila.. Tražim preporuke za igre. Tipa...
Half Life, Hitman, Dead Space, Singularity, Bioshock, Stalker, Dishonored, Metro, Fear, Rage, Left 4 Dead, Doom 3 ( i nastavke sam odigrala, ne baš sve ali većinu)
U futurističko- znanstvenom- horror-paranormalnom smislu. Čak više, horor mistično. Ma sve čega se sjetite, pa ću nešto izabrati.
Moj ukus. Tražim isto + da ima superiornu grafiku zbog iskušavanja RTX-ice i da nije previše naivno-zombijevska. Hardverski zahtjevi nisu problem.
Zašto tu nema Cyberpunka 2077?
Dikober is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2022., 20:55   #7705
pre moderno, pre akcijski za moj ukus. većina navedenih su više samotnjačke, posapokaliptične, paranormalne igre. što manje to je za mene više. ovo mi je premoderno.

gledala sam malo nečiji prohod doslovno par minuta. dovoljno da vidim da nije moj štih.
Old 07.05.2022., 00:21   #7706
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
Prvotno sam postavila na krivoj temi, nisam ni skužila.. Tražim preporuke za igre. Tipa...
Half Life, Hitman, Dead Space, Singularity, Bioshock, Stalker, Dishonored, Metro, Fear, Rage, Left 4 Dead, Doom 3 ( i nastavke sam odigrala, ne baš sve ali većinu)
U futurističko- znanstvenom- horror-paranormalnom smislu. Čak više, horor mistično. Ma sve čega se sjetite, pa ću nešto izabrati.
Prey (2017) budući da si igrala Bioshock, ovo ti je ko Bioshock u svemiru recimo. Igra je više nego odlična, ima štih gro igara koje si navela.
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2022., 13:02   #7707
Dying Light 2 stay human 2022.

Tek skinuo sa steama i krenuo igrati.

Igra super igriva za sada, odličan parkour i ambijent ali to je tek početak no ja zadovoljan
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 03:40   #7708
Tražim neku igru, mmorpg, u d&d svijetu ali nije uvjet, sa sistemom borbe iz mount and blade, placanje free to play sa item mallom tipa star trek online.
Postoji li to?
VrstanJe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2022., 15:24   #7709
Quote:
Veterinarius kaže: Pogledaj post
Prey (2017) budući da si igrala Bioshock, ovo ti je ko Bioshock u svemiru recimo. Igra je više nego odlična, ima štih gro igara koje si navela.
Prey bi trenutno trebao biti free na Epic games storeu, tko je u prilici neka uzme.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2022., 11:41   #7710
https://store.steampowered.com/app/1583180/Super_Vili/
ali treba biti strpljiv i lukav. prezarazno je.
SophieSofija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 21:29   #7711
Quote:
Veterinarius kaže: Pogledaj post
uzela preko Epica, bio besplatan

Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Prey bi trenutno trebao biti free na Epic games storeu, tko je u prilici neka uzme.
Odgovor

Tags
preporuke

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.