Natrag   Forum.hr > Društvo > Koronavirus > Skeptična perspektiva

Skeptična perspektiva Bez epidemioloških mjera

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 20:28   #6101
arapske
kakve bi ti? rimske?
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:30   #6102
Realne.
Old Danas, 20:41   #6103
Quote:
maraschino199 kaže: Pogledaj post
Augusto Roux was hospitalised with heart inflammation during the Pfizer vaccine trial, but it was recorded as COVID-19, despite a negative test. When he tried to get to the truth they claimed he had a mental disorder.
ovaj slučaj postaje vrlo zanimljiv, prvenstveno zato što je Roux odvjetnik i znao je na koji način dobiti informacije koje su skrivali. steve kirsch ga želi intervjuirati.

više o tome:

Is Subject #12312982 the Key to Proving Pfizer Vaccine Trial Fraud?
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:03   #6104
Quote:
Casius kaže: Pogledaj post
Samo da se i ja ukratko izjasnim o stanju stvari kad smo se ovako skupili ovdje skupili kao sveto trojstvo .

Znanost i napredak u fundamentalnim istrazivanjima nam je ( ne bez razloga ) u kjurcu vec decenijama .

Oni Bezos i Virgin Galactic na jedvite jade napravi drkalicu da dojde u gornje slojeve atmosfere i nazove to

" letom u svemir" 50 ili vishe godina nakon ljudskog leta na mjesec .

Nemastoviti su , red bolesti i bioloskih oruzja pa red vakcina i i zelenih karata da se "spasi" ovo ili ono

A u medjuvremenu u Dafossu najavljuju "REDEFINIRANJE LJUDSKIH PRAVA"

Iz moje , specificne skepticne perspektive , sve sto pokusavaju da urade " Masters Of Puppets " je ... Jadno i Otuzno .
Jab reko stoljeće.
Kurtza nisu pronašli, izmislili u zadnjih 100 godina a da nije postojalo.
Kurtza.
Sve što vrijedi je odavno napravljeno, pronađeno i izmišljeno.
Medicina je posebno jadna.
Oni su na razini srednjeg vijeka.
Ne pretjerujem.
To je ta znanos i moderna tehnologija !
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:19   #6105
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
pa nije to nova bolest
i zar cjepivo protiv velikih boginja nema 85% uspješnosti u zaštiti i od majmunskih
Ja sam negjde pročitao da su majmunske nađe kao nova bolest negjde tamo 50-ih, ali da nikada nisu predstavljanje nekakvu globalnu pretnju.

U nekom video Malone kaže da majmunske ne prestavljaju objektivno neku prijetnju, ali naravno bit će zanimljivo što će se iskemijati sa tim. Vjerojatno će nuspojave xijepiva biti majmunske boginje.

Još kada se skupi covid, svi mutanti ovaj sojevi, gripa, fluorona, majmunske boginje, nekakve kombinacije majmunskih, gripe i corone sa klimatskim promjenama.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 22:00   #6106
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Kao u priči Carevo novo ruho.
Točno tako. Debili se dive i plješću, a samo dijete kaže što je zaista na stvari.

Quote:
davids kaže: Pogledaj post
https://www.eventiavversinews.it/lag...ncia-dei-medi/ https://lakaruppropet.se/public-heal...nd-vaccinated/ “Švedska agencija za javno zdravstvo obmanula je javnost o prednostima cijepljenja, bilježeći smrtne slučajeve od Covid-19 među cijepljenima kao necijepljenima.” LIJEČNICI POKRENULI TUŽBU
Ovo je lijepo i obećavajuće.

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post

Točno to ja govorim još od 2020, samo što je u mojoj priči prosječan vodinstalater znao bolje što i kako se odnositi prema prehladi ..
Sad čekamo i limara u glavnoj ulozi.

Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Pa nece nikada priznati jer je to i razlog zasto imamo skolstvo i titule. Naravno da se i nauci puno teorije na fakultetima, ali subliminalno kroz fakultete napumpavaju ego i moral svojih studenata, pa kad izadju i zavrse onda se osjecaju superiorinijima od drugih bica, jer imaju "skolu" ili "diplomu", dok drugi nemaju pa su po nekim drustvenim normama malo manje vrijedni.

Nisu svi individualno takvi, jer ima naravno skromnih pojedinaca, ali ih je jako puno takvih. Ne jer su oni takvi kao osobe, nego jer ih je bas skolstvo tim napumpavanjem teorija oduzelo dar razmisljanja, a kreiralo dar bubanja necega na pamet, pa onda i slijepog slusanja. To naravno i ima svoje razloge zasto se to radi(od malih nogu).
Ljudima godi kada ih se tretira i stuje kao malo vise vrijedne. I sto ih se vise stuje i uzdize, to ego vise raste, sto je veci ego to je veca oholost. Vjerojatno je to jos jedan bozanski dio nas, gdje jednostavno volimo stovanje. Samo je ovo stovanje titula u suprotnosti sa pravim Bogom, jer je stvoreno ili stvara oholost, gdje uzvisuje jedne, a ponizuje druge. U sustini smo svi ionako ljudi, dosli goli bez icega i otici cemo goli bez icega.
Ljudska lijenost i tupost. Meni je moj prijatelj dr. Petrović rekao i ja sam se cijepio. Ja vjerujem struci?? I toliko si pametan da nisi pomislio da ima i druga strana struke? Ona koju cenzuriraju! Ona koju ćeš sutra ići pitati da li da zaista operiraš nešto kako ti je rekao dr. taj i taj? Ušuškali su se u pamet, struku, putovanja, umjetnost da ...tko bi to odbacio i prešao na "tamnu stranu"? Koliko glup moraš biti da u nekom dnevniku gledaš 20 minuta injekciju ili ubod sa istom, a da ti to ne zasmrdi i da ti se ne upali lampica...pa koga oni to jebu?
lastman is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 22:23   #6107
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
ovaj slučaj postaje vrlo zanimljiv, prvenstveno zato što je Roux odvjetnik i znao je na koji način dobiti informacije koje su skrivali. steve kirsch ga želi intervjuirati.

više o tome:

Is Subject #12312982 the Key to Proving Pfizer Vaccine Trial Fraud?

sve postaje zanimljivo jer se prica raspada kao kula od karata
maraschino199 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.