Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 12:52   #3461
Fantasticno artikulirano, da pogledam u rjecnik pojam emotivne zrelosti, ne bih se zacudio da tamo negdje pored pise Hule. Tako siguran i samouvjeren pristup problematici ga automacki stavlja na pijedestal kao velikog lidera u novoj grani humanizma( emotivna zrelost i samouvjerenost.) 6,34
Nikola i
suradnici
Old Jučer, 15:02   #3462
Nikola od mene ne može dobiti lošu ocjenu, bring it on mi je jedna od najdražih, podiže me i puni energijom 10

kad smo već kod Nikole, volite li švapski?
Old Jučer, 18:37   #3463
Nijemci malo baca na onu dugu od dire straitsa,sasvim ok 7,2/10

pošto cirque se Soleil opet nastupa u Splitu ,evo neke izvedbe od prije 10 godina, zanimljivoa je akrobatkinja iz Mongolije,ali mene muzika zanima,stoga ocjena glazbe treba.start od 5 minuta do kraja( zanimljivi dio glazbe.
https://youtu.be/FNEelAqz81w
Video prikazuje ovo sa avatara j F1 bolid tyrrell P34 , legendarni bolid koji je jedini u povjesti F1 imao 6 kotača,daleke 1977( poslušajte zvuk V8 pri punom gasi u boxu u Imoli) i dok vozi utrku .tagovi za video su
tyrrell 1977 imola
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:35   #3464
Zvuči mi kao nekakva world music glazba iz 80-ih, kao neki intro u neku disco pjesmu koja nikada ne postane disco pjesma. Koliko sam shvatio ovo je neki vizualni video koji je dobro pogledati, ali stvarno nisam htio gledati jer su ocjenjujem glazbu i isključivo samo glazbu. (Meni recimo glupo kada netko kaže da će dati ocjenu manje zbog vizualnog dojma! Iako naravno to može biti rečeno u šali! ) Tako da je to pljeskanje smetalo u slušanju glazbe, iako sigurno ima svoj smisao kada se gleda vizualno. Skladba je fora, u nekim dijelovima malo previše razdvonjena. Pa neka bude 6/10 (Aha rekli ste od 5 minute a ja sam sve poslušao )

gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:45   #3465
Postaje uzbudljivo u drugoj polovici, tamo oko 3:30. Do tog trenutka prilično dosadna retro power-tech-house-štajaznam kaša. Općenito po meni tim današnjim elektroničarima fali ambicije i fokusa - ili su koncentrirani na uvlačenje u gaće pijanim Britankama po Ultrama ili ih boli kurac za sve. Zašto nemamo neki novi Massive Attack, BoC ili Autechre? 6/10

Maminjo
Old Danas, 15:00   #3466
Ne podupirem osuđenog kriminalca. log 7/2

lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:16   #3467
Na ovo se čobanke u okolici Užica sigurno tucaju po pašnjacima. 6/10

ILIYSAFH
Odgovor

Tags
igra

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.