Natrag   Forum.hr > Uvod u Forum.hr

Uvod u Forum.hr Upoznavanje sa Forumom kako bi vam boravak ovdje bio ugodniji i lakši.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2022., 22:58   #2001
Quote:
Chuvalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Dobro došao. Što te inspiralo za nick?
Quote:
hrvojeh311 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Bok Hrvoje. 31 godina, siječanj. Znači Vodenjak. Kaj ne?
Quote:
daddyvsbrat kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Samo kratko.
Nadam se da ovo kratko nije frojdova omaška.
Quote:
Sodio kaže: Pogledaj post
Hej hej
Hej. Nešto o tebi?
Quote:
NikM kaže: Pogledaj post
Moj prvi post.
Već duže vrijeme pratim podforum automobili i budući da trebam drugo vozilo nadam se da ću ovdje pronaći pomoć i savjete.
Nemoj francuza i talijana i sve će bit fajn.
Quote:
azuzic45 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Bok. Koliko imaš godina. 45?
Quote:
Annie21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Nakon dugo citanja razlictih tema i postova ovdje odlucila sam se pridruzit. Upravo sam zavrsila srednju pa su mi teme oko mature i slicno bile dosta korisne. Jos ne znam tocno kako ovo funkcionira no vjerujem da cu se brzo snac )
Nadam se da moj godišnjak neće doć na forum poput tebe.
Svašta bi saznao o svom starom...
Quote:
Dorja1985 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Evo nakon 4 godine čitanja odlučila sam da Vam se pridružim.
Bok Dorja.
Ne trebaš mi persirat iako sam stariji od tebe.
(ja sam na forumu naučio da kad pišeš grupi ljudi onda pišeš malo v u vam)

Dobro došli svi! Pogotovo klinka približnog godišta mojeg sina. Annie.
Old 31.05.2022., 00:51   #2002
Quote:
mla23de4n kaže: Pogledaj post
Kažu da kad ideš kod nekoga, prvo je u redu da se pozdraviš i predstaviš pa onda pozdrav svima, nek ovo putovanje započne...
Quote:
Chuvalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Quote:
Ravnatelj kaže: Pogledaj post
Pozdrav Svima,
da se i ja ovdje aktiviram,pripreme za povratak Domovini su,zato mislim ovaj Forum biti će mi od koristi,svaki savjet dobro mi došao..unaprijed zahvalan....
Svoj treći dio života odživjeti tamo gdje sam i prvi dio u svojoj ljubljenoj ravnoj Posavini
srednje godine sam dao Australiji svojoj drugoj domovini " kako to volimo ovdje reći".
-Živjeli Forumaši-
Quote:
hrvojeh311 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Quote:
daddyvsbrat kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Samo kratko.
Quote:
Sodio kaže: Pogledaj post
Hej hej
Quote:
azuzic45 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Quote:
NikM kaže: Pogledaj post
Moj prvi post.
Već duže vrijeme pratim podforum automobili i budući da trebam drugo vozilo nadam se da ću ovdje pronaći pomoć i savjete.
Quote:
Annie21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Nakon dugo citanja razlictih tema i postova ovdje odlucila sam se pridruzit. Upravo sam zavrsila srednju pa su mi teme oko mature i slicno bile dosta korisne. Jos ne znam tocno kako ovo funkcionira no vjerujem da cu se brzo snac )
Quote:
Dorja1985 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo nakon 4 godine čitanja odlučila sam da Vam se pridružim.
Dobrodošli
Odgovori s citatom
Old 31.05.2022., 01:31   #2003
Nadam se ugodnom druženju. Pozdrav svima!
Nibula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2022., 13:23   #2004
Ekipa pozdrav svima nova sam članica ovdje, stalno nešto čitam a nikako da se pridružim no evo me napokon sam ovdje i zanimaju me razne teme i veselim se druženju s vama.
Blue eyed Girl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2022., 13:12   #2005
Pozdrav svima,
kako u nicku piše - volim život i nadam se da ću naći puno zanimljivih i životnih stvari na ovom forumu.
denilikeslife is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 09:26   #2006
Evo da se i ja predstavim i pozdravim okupljene. Godinama sam tu i tamo navraćao na forum i čitao meni zanimljive teme i onda se odlučio registrirati. Ima dosta pametnih rasprava u kojima bih želio sudjelovati...pa vidjet ćemo kako će biti, nadam se ugodnoj i korisnoj razmjeni mišljenja.
Perakis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 14:18   #2007
Pozdrav. Volim forume i zato sam se registrovao. Bavim se programiranjem i to je to.
Grindelwald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 18:29   #2008
Pozdrav,prije svega me zanima politika i gospodarstvo a na otvaranje računa me potakla tema u politici o Ukrajini.
Zw3ki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 20:14   #2009
Quote:
Nibula kaže: Pogledaj post
Nadam se ugodnom druženju. Pozdrav svima!
Quote:
Blue eyed Girl1 kaže: Pogledaj post
Ekipa pozdrav svima nova sam članica ovdje, stalno nešto čitam a nikako da se pridružim no evo me napokon sam ovdje i zanimaju me razne teme i veselim se druženju s vama.
Quote:
denilikeslife kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
kako u nicku piše - volim život i nadam se da ću naći puno zanimljivih i životnih stvari na ovom forumu.
Quote:
Perakis kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja predstavim i pozdravim okupljene. Godinama sam tu i tamo navraćao na forum i čitao meni zanimljive teme i onda se odlučio registrirati. Ima dosta pametnih rasprava u kojima bih želio sudjelovati...pa vidjet ćemo kako će biti, nadam se ugodnoj i korisnoj razmjeni mišljenja.
Quote:
Grindelwald kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Volim forume i zato sam se registrovao. Bavim se programiranjem i to je to.
Quote:
Zw3ki kaže: Pogledaj post
Pozdrav,prije svega me zanima politika i gospodarstvo a na otvaranje računa me potakla tema u politici o Ukrajini.
Dobro dosli.
Sta ima Grindelwald? Javi kako ti je ovdje.
Old 12.06.2022., 11:41   #2010
pozdrav svima!
ovdje sam jer bih htjela upoznati nove ljude, a jako mi se sviđa što ovdje ima bezbroj tema.
vixeniron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2022., 17:42   #2011
Hello everyone

Zazelila sam se i ja malo foruma nakon duljeg vremena (bila sam nekada ovdje pod drugim nickom, koji je umirovljen i spava dubokim snom ) pa da vas sluzbeno ovdje pozdravim

Nadam se da cu se ovaj put vise aktivirati i vise pisati, nekada sam uvijek vise citala po temama nego pisala.. Spontano, pa kako bude..

Eto, jos jednom
MaisOui44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2022., 07:10   #2012
nakon useneta, ovo mi je nekako najpreglednije za komunicirat i razmjenjivat misljenja. a bome tema ima napretek. svako dobro!
crohawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2022., 11:42   #2013
Pozdrav! Evo ja se pridružila, dijelom malo prisjetit dobrih starih dana kada imala vremena vječno bit na razno raznim forumima
Vale3654 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 17:21   #2014
Pozdrav svima
Evo i ja sam novi.
Nirvana0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2022., 17:24   #2015
Povratak otpisanih

Ako me primate, voljela bih se vratiti na ovaj forum poslije godina izbivanja...
Interesira me puno tema, od politike, filma, dijaspore, obiteljske, vrtlarstvo, putovanja, aktuelnih tema poput rata u Ukrajini, ekonomske krize....
U isto vrijeme bih zeljela resetirati moj profil, i dodati novi nick, je li moguce?

Hvala
Monika72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 21:38   #2016
Pozdrav svima,
pristigao sam, česti lurker prvi put poster
Odlučio se pridružiti, ima puno super tema i ljudi pa rekao ajd da i ja budem dio ekipe.
sbeve is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2022., 20:47   #2017
Pozdrav svima
Ja sam isto nova, već duže pratim forum pa sam se sad odlučila registrirati
Kaleidoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2022., 10:33   #2018
Velki pozdrav

Samo da se javnem, forum je jako kvalitetan, otprilike na balkanu, a na polju doprinosa internetu, dijeljenja kvalitetnih informacija, edukacija, forumi, dokumentacija, učešće.... zlatno prvo mjesto ide Hrvatskoj, pa onda Srbija, pa onda ostali ne postoje.
Ja sam iz CG, ovamo je krš, od pozitivnog učešća na internetu, samo za'ebancija, a ostale primarne teme su 0.
Svaka čast
dobrojeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2022., 12:23   #2019
Pozdraaav svima!
Dugo vas čitam pa sam se i ja odlučila priključiti, ima prezanimljivih tema...
Rebecca31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2022., 13:47   #2020
Bok, dragi forumaši. Čitam vas već dugo, a sad sam se i registrirao jer je želja za komentiranjem nekih tema jednostavno jača od mene.
krebelde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.