Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2022., 10:45   #941
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Sam je Kurtzman rekao da je nositelj čitave Star Trek franšize bio zapravo Jean Luc Picard, ali da s ponovnim pokretanjem serijskog Treka 2017-te godine žele da nositelj franšize postane Michael Burnham jer je ona simbol potlačenih kategorija - crnaca i žena.
Jadne su sve skupine koje kmečava koza simbolizira
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 17:39   #942
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Dajte mi pomognite, o čemu se radi u cijeloj drugoj sezoni?

Q kao praktički svemoćni organizam na samrti , pomogao Pickardu kojega otvoreno prezire i otvoreno za*bava - da prevlada djetinje frustracije.

Usput je Q baš na samrti promijenio sudbinu desetaka milijardi svjetova samo zato da bi Pickardu omogućio da riješi svoj problem iz djetinjstva.

Ono.
Ha, sjetio sam se!

Mora da s godinama glupim, trebalo mi je 4 dana da pohvatam konce.

Cijela sezona se vrtila o tome kako se Q "igrao" s Picardom.

Znate li zašto se Q "igrao" s Picardom?

Q je u odnosu na Picarda kao čovjek u odnosu na bakteriju (ili par tisuća puta više). Zašto bi se Čovjek brinuo o Bakteriji?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 22:58   #943
Quote:
Ha, sjetio sam se!

Mora da s godinama glupim, trebalo mi je 4 dana da pohvatam konce.

Cijela sezona se vrtila o tome kako se Q "igrao" s Picardom.

Znate li zašto se Q "igrao" s Picardom?

Q je u odnosu na Picarda kao čovjek u odnosu na bakteriju (ili par tisuća puta više). Zašto bi se Čovjek brinuo o Bakteriji?
Odgovor Shitcarda je da je taj čovjek perverznjak koji voli općiti s tim bakterijama
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 23:59   #944
Quote:
Biće da su Hollywoodari koji snimaju ovu seriju na nivou napaljenih tinejdžera kojima se sve vrti oko seksa i koji besomučno prate trendove, a u show businessu je sada LGBTQ+ u modi.

Većina starih "Star Trek" fanova je odavno prerasla taj stupanj u razvoju ljudskog bića i radije bi gledala nešto malo zanimljivije i manje površno, a mladima ljubavne veze između starih i sredovečnih ljudi baš i nisu nešto osobito privlačne (ili - bolje rečeno - odbojne su im) - tako da se stvarno pitam za koga oni to snimaju...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2022., 12:55   #945
Ne, ovo definitivno nije SF za odrasle. Ciljana publika Pukeharda nisu odrasli. Star Trek je uvijek bio SF za odrasle, za zrel(ij)u publiku. A zanimljivo je i to da je serija istovremeno bila i family-friendly, bez problema su mogla pratiti djeca. Taj je koncept s nuTrekom sasvim odbačen, tj. obrnuto je; SF koji nije za zrele gledatelje, a show više nije ni family-friendly, budući da ima obilje psovki, nadrogiranih i alkoholiziranih likova, brutalnog nasilja itd. Pukehard ima samo elemente prijašnjih serija, kopije glavnih TNG/VOY likova, ali to je sve, ono što nedostaje je supstanca SF-a za zrelu, odraslu publiku. TOS-ENT su bili Trek/SF za odrasle.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2022., 14:30   #946
Pukehard hehehe
Denver Broncos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 18:48   #947
Boze sta je ovo.Iz TOSa se znalo da je 4 ti film bio popljucan kao najgori,a ovo sad je samo produzena prica po tom obrascu.Uzas,lose,Dr Soong psihopat...Gene Rodenberry se u grobu okrece.Ima li smisla gledat Discovery 4 sezonu i novi ST sa Pikeom?
libar30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 19:43   #948
Quote:
libar30 kaže: Pogledaj post
Ima li smisla gledat Discovery 4 sezonu i novi ST sa Pikeom?
Novi sa Pikeom je odlican, Discovery nisam uspio ni prvu sezonu pogledati do kraja.
Old 11.06.2022., 21:13   #949
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Novi sa Pikeom je odlican, Discovery nisam uspio ni prvu sezonu pogledati do kraja.
Discovery Season 2 je povezana sa Pike-ovom posadom,tj Pike i Spock(Michael Burnham brother) su kljucne uloge.
libar30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2022., 03:44   #950
Ne znam jeste li primjetili ali glumac Patrick Stewart u seriji Star Trek Picard utjelovljuje Jean Luca Picarda koji izgleda kao starac na samrti. Uvijek promukao, pogrbljen, usporen. Djeluje kao pravi djedica iz staračkog doma. I onda sam se pitao da li je glumac zaista tako grohnuo. I vidim da nije. Puno je vitalniji u stvarnosti i na intervjuima. Puno se više osjeti u stvarnosti ta njegova živost kakva ga je krasila u TNG-u i TNG filmovima.

Izgleda da mu je takva uloga pa mora da glumi oronulog i bespomoćnog starca što je baš žalosno od producenata. Ako išta trebali su onda radnju umjesto u 3999. (sezona I) i 4001. godinu (sezona II) smjestiti u recimo 4021. godinu jer takva ljudska oronulost koju je Picard doživio od Nemesisa (3981.) do sezone I Picarda (3999.) nije realna s obzirom da se ljudski vijek produžio na prosječnih 130 godina.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2022., 15:28   #951
Quote:
libar30 kaže: Pogledaj post
Boze sta je ovo.Iz TOSa se znalo da je 4 ti film bio popljucan kao najgori,a ovo sad je samo produzena prica po tom obrascu.Uzas,lose,Dr Soong psihopat...Gene Rodenberry se u grobu okrece.Ima li smisla gledat Discovery 4 sezonu i novi ST sa Pikeom?
pikea nisam gledao ali mi parit odlican i po kritikama ljudi, discovery kako tako previse patetike , i guranja pedera i lezbi al aj sve je to jos ok , ali ovo smece sa picardom ovo nije star trek uzas znaci uzas
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2022., 16:53   #952
Quote:
Ne znam jeste li primjetili ali glumac Patrick Stewart u seriji Star Trek Picard utjelovljuje Jean Luca Picarda koji izgleda kao starac na samrti. Uvijek promukao, pogrbljen, usporen. Djeluje kao pravi djedica iz staračkog doma. I onda sam se pitao da li je glumac zaista tako grohnuo. I vidim da nije. Puno je vitalniji u stvarnosti i na intervjuima. Puno se više osjeti u stvarnosti ta njegova živost kakva ga je krasila u TNG-u i TNG filmovima.
Sam je kriv. Zašto se prihvatio te uloge? Valjda nema od čega živeti.

Mogao je da ostari dostojanstveno, pa da ga se ljudi sećaju u naponu snage, kao kapetana, koji je izazivao poštovanje i divljenje.

Otužno je šta su napravili od njegovog lika...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2022., 23:17   #953
Quote:

Izgleda da mu je takva uloga pa mora da glumi oronulog i bespomoćnog starca što je baš žalosno od producenata. Ako išta trebali su onda radnju umjesto u 3999. (sezona I) i 4001. godinu (sezona II) smjestiti u recimo 4021. godinu jer takva ljudska oronulost koju je Picard doživio od Nemesisa (3981.) do sezone I Picarda (3999.) nije realna s obzirom da se ljudski vijek produžio na prosječnih 130 godina.
Ma namjerno upropaštavaju sve za što je ST stajao, od planeta Marsa, pa na dalje
Odgovori s citatom
Old 24.07.2022., 10:02   #954
Teaser 3.sezone i posteri likova, ukljucivo Worf - https://www.trekmovie.com/watch-star...s-in-season-3/
Old 24.07.2022., 10:39   #955
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Teaser 3.sezone i posteri likova, ukljucivo Worf - https:///2022/07/23/watch-star-trek-...s-in-season-3/
Majstore link ne radi.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2022., 10:52   #956
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Majstore link ne radi.
Probaj sada
Old 24.07.2022., 14:16   #957
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Probaj sada
Isto.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2022., 21:26   #958
Quote:
Isto.
https://trekmovie.com/2022/07/23/wat...s-in-season-3/
Old 24.07.2022., 22:46   #959
Sad otvara.

Je li to povratak TNG ekipe? Reunion.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2022., 00:15   #960
Quote:
Sad otvara.

Je li to povratak TNG ekipe? Reunion.
Da, to je objavljeno već ima dva mjeseca.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.