Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2022., 21:07   #41
Old 23.09.2022., 04:34   #42
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Slaaaaatko Da znaš koliko je to meni npr jednostavno za učinit..

Il' kak bi pravnici rekli.. do ut des, smislit ćemo nešto
2000. je davno prošla, dečko. Možeš bacit PHP 3.0 za početnike, ne treba ti više.
MechaLiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 22:30   #43
Quote:
MechaLiver kaže: Pogledaj post
2000. je davno prošla, dečko. Možeš bacit PHP 3.0 za početnike, ne treba ti više.
<? echo 'Oooo big words for a rookie'; exit();?> I tvoje (pravne) stavove usput. "Osnovno ljudsko pravo" kažeš, wow to je bilo deep. Stvarno. Vrlo profano.

Gle, da sam zagrižen, do sutra u podne ti hitim link, i to u nedjelju, toliko (pravno) jednostavno, ali.. kako sam u svemu temeljit i ne "ćakulam" samo s vokabularom, let me deeply think about it. vBulletin funkcije/core se lako optimiziraju na newewst one, dont worry about it. AKO je vB.

Nisam pod dojmom da je vrijeme za "forumske" promijene, al ono što uistinu mrzim je dugotrajno loš editorial i uzimanje prava na mišljenje. Onih istinskih osnovnih prava. A po meni, na forumu (bilokojem) za takvo što, čisto zbog prirode javnogmnijenja, definitvno nema mjesta.

Tebe ne zanima javno mnijenje? E pa mene zanima. Kriviš mene? Oh, well, just go ahead.. i
Old 01.10.2022., 07:15   #44
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Pa nek se okupljaju u nekoj svojoj rupi ili opskurnim portalima rasisti, zavjeraši, nacisti, Putinaši i uvjeravaju jedni druge da su u pravu. Ne vidim nikakve koristi da sa svojim bljuvotinama i govorom mržnje izlaze u javnost.
Kad počnu "djelovat", rastjerat to.
A tko si ti? Vlasnik ovog foruma da odlučuješ tko se tu smije okupljati? Nisi. Dakle temeljem čega glumiš policajaca? Aha, smislio si etiketice i nakeljio ih na čelo neistomišljenika. A što je kriterij za keljenje? Aha, tvoja mašta. Vidiš, ja u svojoj mašti mogu smisliti sto kriterija i nakeljiti ti sto etiketa. I onda glumiti policajca. Svatko to može. U civilizaciji, vidiš, radimo nešto drugo. Kod pitanja govora, zabranjujemo klevetu. To je kad bi netko lagao: "Nepoznati je Peri Periću ukrao novčanik", a ti imaš stvarni identitet umjesto nicka. Jer kleveta je nanošenje štete drugome.

Međutim, ako netko kaže: "ja ljubim Putina i volim kad baca bombe na Ukrajince", on nije nikome ništa napravio. Samo je osramotio sebe. A na to ima pravo. I njegov govor spada u slobodu izražavanja.

No ovdje čak niti nije problem da netko govori nešto slično gore navedenom. Nego što traži razloge zašto Putin radi to što radi. I uspoređuju to sa razlozima koje je koristio Zapad, čitaj SAD, ili razlozima koje su koristili druge zemlje za pravdanje raznih vojnih intervencija. A Zapad ne samo da nije pomišljao o sankcijama nego je šutio i zatvao oči. I onda dolazimo primjerice na licemjerje i dvostruke kriterije. Ili na to da je Zapad možda kumovao ratu. Ili dolazimo na štetu koju zapadni političari rade vlastitim građanima neodgovornim i neozbiljnim pristupom cijeloj stvari. Ali koga briga za sve to. Bitno je pozirati sa ukrajnskom zastavom, popovati, keljiti etiketice i svrstavati neistomišljenike u skupine temeljem subjektivnih kriterija. I onda glumiti policajca i moralnu vertikalu. Kadija te tuži Kadija ti sudi.
Old 03.10.2022., 10:12   #45
ako, umjesto: "ja ljubim Putina i volim kad baca bombe na Ukrajince", taj isti kaže:
''ljubim hitlera i volim to što je poslao nekoliko mil ljudi u plinske komore'', jel i onda njegov govor spada u slobodu izražavanja ?

u kojem se mraku takvi radjaju i žive ?
Old 03.10.2022., 10:24   #46
takodjer.

ako, umjesto: "ja ljubim Putina i volim kad baca bombe na Ukrajince", taj isti netko kaže:
''ljubim miloševića i volim to što je sravnio vukovar sa zemljom'', jel i to spada u slobodu izražavanja ?

aloo, ima li pilota u avionu ?
Old 03.10.2022., 21:45   #47
Quote:
Meta kaže: Pogledaj post
No ovdje čak niti nije problem da netko govori nešto slično gore navedenom. Nego što traži razloge zašto Putin radi to što radi. I uspoređuju to sa razlozima koje je koristio Zapad, čitaj SAD, ili razlozima koje su koristili druge zemlje za pravdanje raznih vojnih intervencija. A Zapad ne samo da nije pomišljao o sankcijama nego je šutio i zatvao oči. I onda dolazimo primjerice na licemjerje i dvostruke kriterije. Ili na to da je Zapad možda kumovao ratu. Ili dolazimo na štetu koju zapadni političari rade vlastitim građanima neodgovornim i neozbiljnim pristupom cijeloj stvari.
Točno tako
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.