Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2022., 16:55   #981
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li znate, ali evo da podijelim jer zbilja funkcionira. Kada se opečete brzo na to stavite/namažete bjelanjak (može i nekoliko puta).
za ovo prvi put čujem, do sada sam bila upoznata samo s klasikom: jogurt i tome slično

Quote:
Snen kaže: Pogledaj post
p.s. Što se Saturna u ribama tiče..u obitelji su mi nekim čudom svi škorpe sa saturnom u ribama sem mene...a ispunjujuća magija (ili prazna iluzija u goroj verziji XD )
i ja imam sličnu situaciju kod sebe u obitelji, samo što je u mojoj verziji riječ o marsu u djevici. ja ga imam, tata ga ima, njegova mama također, moja svekrva. dakle, riječ je o ljudima koje ili iznimno volim ili iznimno cijenim uz to što ih volim. to su osobe koje su ostavile nemjerljiv trag na meni i od kojih sam, u nekom periodu života, naučila mnogo toga. e sad, mars nije neki spori planet pa mi nije jasno kako se i on upleo u tu ulogu učitelja
Odgovori s citatom
Old 16.09.2022., 17:02   #982
Merkur je dobar, došla ona pošiljka za poklon - sutrašnja prigoda .
Sad sam kupila i drugi dio poklona pa sam spremna
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2022., 18:44   #983
I meni donio uskrsnuce komunikacije koja je bila narusena zadnja dva mjeseca. Vratila se na staro. Meni je Me u trigonu s nat. Ju.
Old 18.09.2022., 15:32   #984
Quote:

p.s. Što se Saturna u ribama tiče..u obitelji su mi nekim čudom svi škorpe sa saturnom u ribama sem mene...Kad mi oni tijekom čitavog života nisu uspjeli razbiti čaroliju neće ni ovaj tranzit. Da bi nečem dali konstruktivnu svrhu trebamo mu iz produktivnog ugla pristupiti ..npr solarne ribe bi za vrijeme predstojećeg ulaska saturna u ovaj znak trebale usmjeriti (uopćeno) više svog truda na praktično usavršavanje (saturn) onih stvari koje su im izvor životnih motivacija (pogotovo onih dugotrajnih i značajnih/korisnih/nužnih iz kolektivnog ugla-saturn)...To važi za bilo koji solarni znak kojim tranzitira saturn...samo što su u slučaju npr riba to stvari koje mora da na neki način prožima neptunova ispunjujuća magija (ili prazna iluzija u goroj verziji XD )

Uzas. Ja im nisam pratila Saturne, ali u nas samo Skorpije, Strijelci i Djevice s vecinom vodenim i zracnim mjesecima. Men dodje da okinem

Ti kad to krene kritizirat Skorpije udare onak podlo, Strijelci bez srama nak iskreno i jos mi pametuje sto sam trebala (hindsight 20/20) kuis a ove Djevice pokusavaju psihoanaliticki doc do zakljucka zasto sam takva kakva jesam da sam uspjela uopce zasrat nes tak minimalno Nemoj ni pitat kak mi je bilo kad sam u mladosti odustala od faksa, to je bila cijela komisija kriticara na kucnom telefonu, konferencijski poziv na celu s ocem Skorpionom s podznakom i Mjesecom u Biku On im je bio bik predvodnik i onda su se tetke sam ubacivale , s povremenim sarkasticnim uletom strica Skorpiona, Mjesec u Raku Razbijena carolija, samopouzdanje, vjera u ljude i Boga

Jedino me branio stric Ovan, al samo zato sto je i on bio odustao u mladosti
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2022., 03:23   #985
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Razbijena carolija, samopouzdanje, vjera u ljude i Boga
..ali viš ti kako se to može gledati iz više uglova ...i njima svima je u tom momentu realizacije da više nećeš studirati ,bila razbijena njihova čarolija tj san,pouzdanje i vjera u tebe (i Boga ) , ne samo tebi

_____

inače kad smo kod trenutačnog sjedišnjeg mjesečeka...gledao sam nedavno taj film sa soundtrecka ,ne preporučam film ako vam nije do tuge XD ali uloga samohranog oca je ovom rakonji s marsom u raku posebno sjela ^^...i mjesec mu je negdje izmedju lava i raka ali oblik glave ipak ide više u prilog fiksnom znaku/lavu rekao bih https://hips.hearstapps.com/elle/ass...antchester.jpg
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2022., 13:17   #986
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Uzas. Ja im nisam pratila Saturne, ali u nas samo Skorpije, Strijelci i Djevice s vecinom vodenim i zracnim mjesecima. Men dodje da okinem

Ti kad to krene kritizirat Skorpije udare onak podlo, Strijelci bez srama nak iskreno i jos mi pametuje sto sam trebala (hindsight 20/20) kuis a ove Djevice pokusavaju psihoanaliticki doc do zakljucka zasto sam takva kakva jesam da sam uspjela uopce zasrat nes tak minimalno Nemoj ni pitat kak mi je bilo kad sam u mladosti odustala od faksa, to je bila cijela komisija kriticara na kucnom telefonu, konferencijski poziv na celu s ocem Skorpionom s podznakom i Mjesecom u Biku On im je bio bik predvodnik i onda su se tetke sam ubacivale, s povremenim sarkasticnim uletom strica Skorpiona, Mjesec u Raku Razbijena carolija, samopouzdanje, vjera u ljude i Boga

Jedino me branio stric Ovan, al samo zato sto je i on bio odustao u mladosti
Meni je to horor. Obitelj mi je uza obitelj (otac, majka, brat) + babe ne mozes nikako sprijeciti. Ali ne mogu zamisliti da mi se tetke i stricevi uplicu u faks ili ista zapravo. Tu je vec granica.
Ljubim te Saturne u 3.
Old 20.09.2022., 17:33   #987
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Meni je to horor.:eek : Obitelj mi je uza obitelj (otac, majka, brat) + babe ne mozes nikako sprijeciti. Ali ne mogu zamisliti da mi se tetke i stricevi uplicu u faks ili ista zapravo. Tu je vec granica.
Ljubim te Saturne u 3.:kiss :
Ma zapravo je ispalo presmijesno

Isto tako je onaj prvi ozbiljni decko (Riba) isao svima na odobravanje. Nisu mu mogli nac manu, cak ni baka Mi ti dodjemo ko velika talijanska toksicna obitelj.

Il baka (Djevica) me jednom ubila u pojam: nak zove tatu (koji je vec ispizdio bio od 50 godina njenih sranja ) i kao kaj Znasa, jel ide sta faks. I stari se pozali kak sam pala par ispita. Trazi pricat sa mnom.

Baka: Nego Znaso...Jesi ti malo ono...glupa?

Rasplakala me tad, sad mi jako fali
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2022., 17:37   #988
Quote:
..ali viš ti kako se to može gledati iz više uglova ...i njima svima je u tom momentu realizacije da više nećeš studirati ,bila razbijena njihova čarolija tj san,pouzdanje i vjera u tebe (i Boga ) , ne samo tebi
J... se men za njihovu caroliju.

Cetiri od pet tetki su mi maserke i nemaju stvarno sta srat kad ni same nisu bile u skoli nis posebno

Isto tak je rekla da s tim darom govora necu nist napravit, a sad zaradjujem tocno pet put vise od nje
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 09:31   #989
Znasho, preletila bi preko tvojeg posta da nisam bila u vezi s osobom kojoj se cijela obitelj, uža i šira, petlja u život. Ja sam ostala zgrožena svim time, valjda zbog mog Urana i Saturna u 4toj, a i ovih kvadrata Uran/Mars na Sunce/Merkur - čitaj svojeglava. Pa evo da podijelim svoje iskustvo.

Dakle, osoba iako ne želi, tako kaže, to sve što mu se "nameće", ipak pristaje na sve i valjda se boji živjeti svoj život. Svi se bore sa svima, olajavaju, Game of Thrones je mala beba za ovo.

Plus, njegova stara me ne može smisliti, a sve mame mojih bivših su me voljele. No, toj mislim da nitko ne bi bio po volji.

Eto, tako vam je to kad imate Mjesec konjunkcija Pluton u Škorpionu.

Uvijek sam patila još kod dijete što nemam djede, bake, stričeve, strine, bratiće, sestrične i to, a nakon ovog iskustva mislim si hvala ti Bože.

I da, čestitam znasho što si se uspjela othrvati njihovom utjecaju.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 09:58   #990
To je neki novi?
Old 22.09.2022., 10:03   #991
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
To je neki novi?
Šmrc, ne.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 20:30   #992
Ma ne dozivljavam ih ja bas previse kad ionako nisu svi bas dobronamjerni

Inace, kolicina posla je nenormalna jer nema dos zaposlenih plus ovaj studij ima jako puno statistike.

Javim se ak budem ziva tamo u svibnju. Imam samonametnuti vojni raspored tak da mi je sad jasan taj Saturn sto mi ide preko citavog stelija.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 21:54   #993
oko neptuna je trenutačno čitav hajp nakon što je ovo fansy izdanje postalo viralno

https://twitter.com/esa/status/15725...aLhoX8JoxbYJVA
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2022., 01:04   #994
Vidjela danas i baš sam planirala staviti slikicu ovdje, ali cijeli dan gužva.

Nego, ima netko savjet a da funkcionira...kako malo proširiti cipele, ono samo na jednom mjestu malo stežu uz rub?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2022., 08:11   #995
i ovaj mu je satelit prelud ,mislio sam da je neka zvijezda ,kakav sveukupan fantasy moment ^^

https://twitter.com/NASAWebb/status/...0-CmAyolFT-w1A

_______

evo nešto vodenzračno ,društvance sa preksinošnjeg fajer kampiranja puštali na plejlisti :

Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2022., 21:19   #996
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Nego, ima netko savjet a da funkcionira...kako malo proširiti cipele, ono samo na jednom mjestu malo stežu uz rub?
Ne znam na jednom mjestu bez postolara, ali to uz rub (da se ne stvori žulj), ja neko vrijeme koristim one prozirne, silikonske jastučiće koji se namjeste tamo gdje treba, pa se s vremenom prilagodi stopalu, a obično je preporuka na jednu noć ih stavit u zamrzivač (u vrećicu pa u škrinju) ako želiš da "omekšaju" (pa se tako i prošire).

Mislim da su znali nabijati novine (mislim čak da s rakijom!) da se proširi cipela i popusti (nekad)...

Možda su ti silikonski flasteri najbolje rješenje... nema žulja i od hoda će tu popustiti (pritiskat gdje treba i proširiti).
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 12:22   #997
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
Ne znam na jednom mjestu bez postolara, ali to uz rub (da se ne stvori žulj), ja neko vrijeme koristim one prozirne, silikonske jastučiće koji se namjeste tamo gdje treba, pa se s vremenom prilagodi stopalu, a obično je preporuka na jednu noć ih stavit u zamrzivač (u vrećicu pa u škrinju) ako želiš da "omekšaju" (pa se tako i prošire).

Mislim da su znali nabijati novine (mislim čak da s rakijom!) da se proširi cipela i popusti (nekad)...

Možda su ti silikonski flasteri najbolje rješenje... nema žulja i od hoda će tu popustiti (pritiskat gdje treba i proširiti).
Hvala djevičice.

Čitala sam ovo s zamrzavanjem, ali ne znam nikoga tko je to isprobao pa mi je upitnik iznad glave tipa da se ne uništi koža.

Ovo je naprijed na pregibu šuze gdje je prošiv debeo i dupli, probati ću kupiti silikon ali ne znam da li će moći tu stajati dok hodam. Javim.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 18:01   #998
Znashtikosam podstakla si me postom da se setim svog odnosa sa bakom nas dve smo imale egzaktnu konjukciju njenog saturna i mog meseca od svih unucica ja sam fizicki najvise na nju licila.

Takodje preko mog meseca imam egzaktne konjukcije sa svom decom od brace i sestara ono sto mi je uvek bilo cudno je sto oni nemaju sa svojim roditeljima takvu povezanost kao sa mojim natalom. Ne znam da li je to cesto i u drugim porodicama?

P.s. za rakiju i zamrzivac sam i ja cula ali nisam nikad porobala da li to deluje.
caribal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 19:13   #999
Znam da su nekad ljudi nosili kod postolara tisne cipele da ih stavi na kalup pa tako prosiri. Al ne znam jel ima jos postolara.

A nista, Fish, ako nema druge zamrzavanje, silikon i jos nesto pa hodaj po kuci. Mozda se malo prosire.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2022., 21:33   #1000
Quote:
caribal kaže: Pogledaj post
Znashtikosam podstakla si me postom da se setim svog odnosa sa bakom nas dve smo imale egzaktnu konjukciju njenog saturna i mog meseca od svih unucica ja sam fizicki najvise na nju licila.

Takodje preko mog meseca imam egzaktne konjukcije sa svom decom od brace i sestara ono sto mi je uvek bilo cudno je sto oni nemaju sa svojim roditeljima takvu povezanost kao sa mojim natalom. Ne znam da li je to cesto i u drugim porodicama?

P.s. za rakiju i zamrzivac sam i ja cula ali nisam nikad porobala da li to deluje.
Ja sam miks mame i tatine mame, te doticne bake Djevicice Doduse oni su svi imali sive oci, ja sam crna skroz

Vis nisam joj nikad gledala natalku, al mogla bih napravit. Ovako odokativno bih joj dala Mjesec u Skorpiji (ima smisla s obzirom na to kaj su joj djeca )_ i apsolutno Merkur u Djevici

EDIT: Mjesec u Raku, stupanj ne znam, al izgleda konjuktivan s mojim
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.