Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2022., 15:37   #6581
Pa lako za te tehnikalije to nije problem nego pitam jel se porezna tako ne dovodi u pitanje ako sve preko strane Vise ide nema mi na racunima u Hr?
samojaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2022., 16:22   #6582
Quote:
samojaznam kaže: Pogledaj post
Pa lako za te tehnikalije to nije problem nego pitam jel se porezna tako ne dovodi u pitanje ako sve preko strane Vise ide nema mi na racunima u Hr?
Naravno da ne, i da hoće ne mogu ništa
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 14:57   #6583
Quote:
BijedniVitez kaže: Pogledaj post
a da? to je onda nešto novo, sorry. dok sam ja tamo imao račun sve se računalo.
Mislim da je još uvijek, jer i službeno momčad zaradi slobodni udarac nakon ofsajda. Možda su promijenili, ali ne mogu naći to u pravilima beta...ali ima ovo:

Offsides (Match/Team) -

Awarded to the player deemed to be in an offside position where a free kick is awarded.

Bumo vidli sutra na Italija - Engleska utakmici...nema baš puno utakmica s tim opcijama klađenja, ali znao sam ih stavljati u bet buildere i uvijek su bili slobodni udarci odvojeni od prekršaja u bet365 statistikama.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2022., 16:08   #6584
pozz dečki,
di se najbolje kladit na netu?
uplata preko revoluta ok šta se tiče eventualnih problema oko dizanja krede i sl.?
pasulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2022., 23:33   #6585
Quote:
pasulj kaže: Pogledaj post
pozz dečki,
di se najbolje kladit na netu?
uplata preko revoluta ok šta se tiče eventualnih problema oko dizanja krede i sl.?
prevrti malo ovu temu pa ćeš naći sve odgovore
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2022., 17:29   #6586
Kad smo kod opcija free kicks, od neki dan.
Ako bet365 pod to racuna samo prekrsaje, kako su odstupanja bas tako golema u odnosu na npr psk.
Danas Leeds - Villa, u psk kvota 1,84 preko 23,5 prekršaja, na betu 1,20 over 23,5 free kicks.
Nema logike da ga jebes

tap tap
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2022., 11:13   #6587
Odvojeno je, bar je bilo za Engleska - Njemačka meč. Lagano možete provjeriti live tijekom mečeva gdje ima te opcije za odigrati.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.