Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2022., 17:14   #301
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
E baš Ivana moram, jer je najsvestraniji. No dobro, ako ti je Brozović treći u redu važnosti, onda neka ide na desno krilo u 4-2-3-1, kao u vrijeme Čačića. Pašalić u sredinu.

Zvuči čudno, ali bi Brozović pomogao Juranoviću, a stigao bi i češće pucati po golu.
bljak. Jadan Ivan

Quote:
Slažem se, Perišiću više odgovara 3-5-2/5-3-2. Žao mi je što je od te formacije Dalić odustao. Ima toliko prednosti da je šteta ne imati to u rukavu. Samo sam rekao da je i romb za naš ukupan roster dobra opcija.
bljak bljak. Formacija za radničku vezu i kad imaš 2 brza duracell univerzalca, na oba boka. fuj kaka
karlo r is offline  
Old 25.09.2022., 17:33   #302
Quote:
karlo r kaže: Pogledaj post
bljak. Jadan Ivan

bljak bljak. Formacija za radničku vezu i kad imaš 2 brza duracell univerzalca, na oba boka. fuj kaka
Bljak, fuj, kaka...sve ok. Ali je posao izbornika da od govana radi pitu. Ovdje čak i ne cijelu, nego samo bočne dijelove.

Sosa je brz, a ni Ivan nije spor, godinama unatoč. Juranović nije ultramunjevito brz- postoje napadači koji mu mogu pobjeći, ali se on baš u Celtica znao istaknuti uspješnim trkom natrag da uhvati odbjegle protivničke igrače.
Kojiro Izawa is offline  
Old 26.09.2022., 07:46   #303
Quote:
Slažem se, Perišiću više odgovara 3-5-2/5-3-2. Žao mi je što je od te formacije Dalić odustao. Ima toliko prednosti da je šteta ne imati to u rukavu. Samo sam rekao da je i romb za naš ukupan roster dobra opcija.
3-4-3, i to ona Jurićeva 3-4-3 šta on igra u Torinu, sa 2 polušpice ispred veznih, idealna formacija za nas, pogotovo kad se Luka i Perisic oproste, krila i tako nema ni na vidiku, a veznih imamo ko u priči ...

Slažem se da bi bilo dobro da imamo i neku opciju sa 3-5-2 ili 3-4-3, ali nemam ništa protiv da Dalić to sad ne igra, vjv. on to ne zna postavit, objasnit igračima mehanizme, pa onda bolje da ne dira u to.
Iniestaa23 is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.