Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2022., 07:50   #21
Žao mi je Ane de Armas, ostvarila je maestralnu ulogu u filmu koji je imao loš knjiški predložak koji je fikcija, a ne biografija. Ne sviđaju mi se ovakvi filmovi za koje imam dojam da počnu i završe a između se nije ništa dogodilo.
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2022., 16:38   #22
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
nasmija me, pozitivno
napisao post (osvrt na ovo citirano), pa obrisao sve, previše offtopic

treba film pogledat
Znam da si nešto pisao, pa maknuo (i zamijenio slikicu ), ali nisam te odmah otvorila i naravno da bi otišlo previše u offtopic, ali nadam se da se kužimo

Ok, pogledajmo, tko kako stigne...
Old 01.10.2022., 13:08   #23
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Žao mi je Ane de Armas, ostvarila je maestralnu ulogu u filmu koji je imao loš knjiški predložak koji je fikcija, a ne biografija. Ne sviđaju mi se ovakvi filmovi za koje imam dojam da počnu i završe a između se nije ništa dogodilo.
Slažem se, ona je odglumila fenomenalno obzirom na to kakav scenarij je imala. Dugo nisam pogledala ovako težak i zamoran film. Čeka vas tri sata muke isusove pa ko voli nek izvoli.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2022., 16:50   #24
Ko je gledao Srpski film ili Rekvijem za snove, ovo mu je onda snore fest
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2022., 17:35   #25
Meni se ne dopada film...i dugo traje. A najduže traju ti artsy dijelovi s bebom pa na kraju smrt...

Tri, četiri scene seksa u filmu - prvo kad ju naguzi neki producent, onda threesome s nekom dvojicom kvazi gejeva, pušenje JFKu, ima još i neko drkanje na premijeri ili u kinu tak nešto...

Malo mi je to previše. Sigurna sam da je svega bilo i da se svašta događalo al ovo je bas napadno.
Ak još dan danas razni Weinsteini operiraju onda je nekad bilo 20x gore...

Old 01.10.2022., 20:29   #26
Upravo odgledah film.Ne sviđa mi se previše.Najbolje u filmu je Ana de Armas koja je kao niti jedna glumica do sad utjelovila Marylin Monroe.Glumile su je mnoge,nisam gledao sve te filmove ali ono što sam vidio Ana joj je nasjličnija,dobro velikim djelom je tu zaslužna i šminka za fizičku sličnost.Što se tiče same glume Ana je odradila izvrstan posao i ona je stvarno ono najbolje u filmu.Sve ostalo mi se manje sviđa počevši od trajanja filma koji je predugačak.
Ne sviđa mi se i to kalkuliranje jeli se nešto dogodilo ovako ili onako.Ako se nezna točno kako se nešto dogodilo onda bolje niti ne predstavljati film kao biografski već kao fikciju.Uostalom čini mi se da je i snimljen po knjizi autorice koja je velikim djelom fikcija.Sljedeća primjedba je na ostale likove u filmu koji jednostavno kao da ne postoje,niti jedan lik da je malo razrađen i da saznamo nešto više,hladni i nevidljivi.Sve je fokusirano na Marylinku i njen unutarnji svijet.I previše te tragične note.Jest da njen život nije bio bajka ali previše tog opisvanja tragičnog.Paradoskalno zvuči da je po nekim filmskim kritičarima ona zapravo najviše imala talenta za komediju što režiseri koji su snimali njene filmove nisu iskoristili u potpunosti.
Ja osobno mislim da je ona sasvim dobra glumica a gledao sam gotovo sve njene filmove
Old 01.10.2022., 22:38   #27
Koga zanima nešto opipljivo, ovo, mislim da ima na Netflixu ili knjiga "Bombshell: The Night Bobby Kennedy Killed Marilyn Monroe"

Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.