Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2021., 01:31   #8021
Prije par sati je završila četvrta epizoda i to s najboljim cliffhangerom još odavno... Epizoda s Anđelima je bila odlična, neki je nazivsju najboljom s njima još od Blinka... Zasigurno najbolja ove sezone, iza slijedi druga, sa Sontarcima
Old 16.12.2021., 19:21   #8022
Da nema ove teme - ne bih znala šta sam od serije odgledala.

Čitam opise epizoda na IMDb-u i ništa mi nije poznato. Sve sam zaboravila!

Prateći svoje postove ovde, shvatih da nisam pogledala samo poslednji specijal i poslednju sezonu.

Toliko malo ima (za mene) gledljivog SF-a da ću se možda i prihvatiti najnovije sezone, paralelno sa "Foundation".
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2021., 20:26   #8023
U novogodišnjem specijalu vraćaju se Daleci u posljednjem dijelu njihove trilogije ove ere, epizoda će biti o vremenskoj petlji.

Old 16.12.2021., 21:53   #8024
Nisu mi nešto ove nove sezone.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2021., 19:31   #8025
Sezona je počela dobro, al zadnje dvije epke su razocarale... Ipak meni najbolja od zadnje 3 jer barem je imala arc
Old 20.12.2021., 20:30   #8026
Odustala sam nakon treće epizode...

Iako sam odlučila da neću više gledati seriju nakon 12. sezone, pokušala sam, ali nije mi išlo...

Serija je bila odlična u vreme 9., 10. i 11. Doktora. Čak i 12. Doktor nije bio tako loš - nisu sve epizode bile sjajne, ali je bilo solidnih, a neke su bile i stvarno dobre. Ali, 13. Doktorica i njeni pratioci, zbrkane i dosadne epizode, stalno neke pridike...

Shvatam da je ovo prvenstveno serija namenjena za decu, ali nekad je bila i zabavna i duhovita, malo strašna, malo poučna i mogli su se i odrasli zabavljati... Ovo sad je neka zbrka.

Baš šteta.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2021., 20:34   #8027
Shvaćam, ali četvrta epka je najbolja sezone, jer se tu najamnje radio o fluxu... I onda imas još dvije samo iza... Za godinu dana svejedno preuzima RTD opet
Old 20.12.2021., 20:37   #8028
Quote:
Horvan kaže: Pogledaj post
Shvaćam, ali četvrta epka je najbolja sezone, jer se tu najamnje radio o fluxu... I onda imas još dvije samo iza... Za godinu dana svejedno preuzima RTD opet
Tako sam i ja razmišljala. Sve govorim sebi: "Izdrži! Izdrži! Još samo malo!" , ali onda shvatim da ću sve ionako zaboraviti za nekoliko dana.

Hoće li iduće godine biti novi Doktor?
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2021., 20:38   #8029
Na jesen će biti specijal na kraju kojeg će biti regeneracija, da
Old 20.12.2021., 22:00   #8030
Hm...

Razmisliću.

Hvala.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2021., 22:12   #8031
Quote:
Na jesen će biti specijal na kraju kojeg će biti regeneracija, da
Hm, biti će to interesatno. Nije da je teško zamijeniti ovu doktoricu. Ali opet... Tko zna tko će biti u planu.
Old 13.04.2022., 22:51   #8032
Ne smije nam propasti ova tema! Komentirajmo malo božićni/novogodišnji specijal ako je netko gledao (ja nisam :P), je li vrijedan da se baci na njega oko?
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2022., 22:56   #8033
Pa meni je bio sasvim dobar, jednostavan a opet je imao zanimljivu premisu.... Za 4 dana nova epka

Old 13.04.2022., 23:01   #8034
Odlično! Ja preko ljeta planiram maraton svih NewWho sezona, nisam reprizirao već ima sigurno pet-šest godina. A možda i više (HRT, vi to možete, puknite tu reprizu) Vrijeme je za obnovu gradiva. A i baš me zanima hoću li imati dojmove slične napisanima par stranica iza.
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2022., 23:17   #8035
A baš mogli su stavit na HTV2, od božićnog specijala 2007., njega još nisu prikazali
Old 13.04.2022., 23:32   #8036
Da, ima dosta toga što nisu prikazali. Stali su na kraju sedme sezone, ali su preskočili DT-ove zadnje božićne specijale (kad sam bio puno manji i zeleniji uopće mi nije bilo jasno odakle se sad pojavio Matt Smith, što je jedan od razloga traume koje mi je sezona pet prouzročila) i Christmas Carol nakon pete ili šeste sezone.
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2022., 23:58   #8037
Ne mogu se sjetiti koliko su Capaldijevih sezona prikazali?
Old 14.04.2022., 00:14   #8038
Quote:
Ne mogu se sjetiti koliko su Capaldijevih sezona prikazali?
Mislim da nijednu? Zadnje što se ja sjećam da je bilo prikazano je ono kad Clara sreće War Doctora nakon sraza s Velikom Inteligencijom i tu su stali
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2022., 00:38   #8039
I meni se čini da je The Name of The Doctor, finale sedme sezons bilo zadnje, al nisam bio sigg od te epizode će idući mjesec proći 9 godina
Old 14.04.2022., 01:27   #8040
Quote:
I meni se čini da je The Name of The Doctor, finale sedme sezons bilo zadnje, al nisam bio sigg od te epizode će idući mjesec proći 9 godina
Kako vrijeme leti
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.