Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2022., 17:49   #81
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Žensko sam. Ništa ne generaliziram, ti si i svoje dijete opisala kao bolje odgojeno od njegovih.

Jednog dana ćeš iz usta svog djeteta čuti gomilu toga što neće poteći od tebe, nego od nekih sasvim drugih ljudi, djece, interneta... Hoćeš li i svoje dijete suditi po tome koliko ti se sviđa onaj od koga je poteklo? Sumnjam.

Što ti realno imaš s njegovom bivšom? To je odnos koji je on dužan srediti i držati pod kontrolom. Apsolutno je tvoje pravo da kažeš da to nije za tebe, da ne možeš, ne želiš, sve je to legitimno. Ali onda ih nemoj prljati, zahvali se na svemu lijepom i idi.
Nemoguće je da nikakav odnos nemam prema njegovoj bivšoj kad ona toliko truje naš odnos i odnos s djecom i prema njemu i prema meni. Pa jedino kamen takvo ponašanje ne bi diralo.

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Stvar je da djetetu od 5 ne guraš na horuk, u život tuđe kaotične obitelji, neke brace i seke nekog idiota nesređenog, bivšu mu ženu, ratove, neodgojenu i zanemarenu djecu itd. samo kako bi se poseksala i tri dana glumila sretnu obitelj. Sa kafe aparatom i dva pesa.

Dok tu curicu ti klinci gnjave, dok ta mala mora sebe žrtvovati zbog mamine intimne želje pardon vagine i očajnog pokušaja imanja obitelji.

Pa valjda se ima neki zdravi razum. Realnost. Iskustvo. Posebno ako imaš vrlo malo djetešce.
Nego jedva znaš lika i već useliš dijete njemu i njegovoj ludoj situaciji glumataš nešto. Dragu?
Sve da bi imala dečka.

On je silio, on je silio.
Imaš 30 ili više pa te nasili u divlji brak lik sa dvoje male traumatizirane djece, lik koji je skoro prekjučer tek dobil razvod. Već nakon par mjeseci veze.
I ti seljakaš dijete ko neki kofer sim i tam da bi mu skuhala gulaš i poseksala se sa njim pa slušala njegove klince kako gnjave tvoju malu i vrište po kući.
Očaj.

Ono morala bi biti lobotomizirana da to napravim i još se pitam ah kaj da radim.
Opet "peseki i kafe aparati i instant obitelj u kaosu, moj nezasitni libido zbog kojeg žrtvujem kćer".... Stvarno je sve krenulo u neku negativu i vrijeđanje.

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post

Stvar je u tome da ne volim drvljenje po djeci. Ni tuđoj. Drugo što sam automatski skeptična kad netko kaže moje je divno i krasno, tuđa nisu dobra. Da on napiše svoj osvrt na situaciju, pitanje je koliko bi njeno dijete i psi bili dobro odgojeni, a koliko bi branio svoje. Osim toga, koliko je njenom djetetu nametnuto, namdtnuto je i njegovima. Svi se nose s takvom situacijom kako znaju i mogu, ne snalaze se svi isto.

No dobro, mic po mic smo došli do toga da je problem u tome što u toj djeci vidi bivšu.

I nitko je ne tjera da ih voli. Ali onda neka pošteno kaže ne mogu, ne volim ih, nikad neću, ne vidim se s njima. A pošto oni dolaze u paketu s njim, jasno je što to znači.
Već sam rekla da moje nije divno i krasno, a da su nejgova bljak, ali da je moja uspoređujući s njegovom bolja. Jel to grijeh reći?
A ovo da u njima vidim bivšu - stoji. Jer, em što joj fizički nalikuju, em izgovaraju njene rečenice koja ona njenu upućuje (rječnikom kakvim dijete ne barata).
I pošteno sam i rekla da ih još uvijek ne volim. Nisam ni u jednom trenutku lagala.

Quote:
vodainebo kaže: Pogledaj post
ja dok čitam kaj neki roditelji rade svojoj djeci počne mi oko trzati....Jbt pa kad prije ste već došli do zajedničkog života? Biće da sam samo ja previše oprezna. Ili ljudi stvarno imaju svemirske ljubavi sa svakim s kim legnu? I ta djeca, hoće li kroz život upoznati svaku tetu ili stričeka s kojim se majka/otac odluče poseksati?? Seljenje psa,deke,kava aparata, i fena za kosu mi je van pameti. Kao da ostavljaš scenografiju za neku obiteljsku predstavu.Odnos sa bivšima može biti normalan no za to treba pregaziti vlastiti ego u većini slučajeva.
Biće možda onda da si previše oprezna Nisam ni u jednoj rečenici spomenula svemirsku ljubav, nit moje dijete upoznaje svakog stričeka s kim mama ide na kavu, nit je mami u navadi da izlazi na kave sa stričekima...

Quote:
femanon kaže: Pogledaj post
slažem se s pozitivomx i mislim da je vrijeme da se autoričina veza "degrade-a" na neko jednostavnije stanje, gdje su ona i njena, srećom još normalna, kćer doma a svaka tri dana nek se gospodin doseli ako hoće i može.
općenito je glupo da je "baza" njegov dom, a svi seljakaju njemu i od njega.

mogu razumjeti da je autorica zaljubljena pa se ekstra žrtvuje za taj odnos, ali gdje se on tu žrtvuje, kako on dopušta takav kaos u životima i svoje vlastite djece i nove ljubljene žene?

pozitivax jednu stvar dobro stavlja na prvo mjesto u cijeloj priči - autoričinu kćer. svakoj majci malog djeteta ono mora biti na prvom mjestu.
"Gospodin" i je većinu vremena kod mene i kćeri i žrtvuje se tako što svaki dan putuje 40km od nas do posla samo da bi bio s nama. A ne mora. Može se i 5km vozit do posla.
mozak zablokiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 17:51   #82
Quote:
mozak zablokiro kaže: Pogledaj post
a šta je tek onda ona koja je razorila brak i gurnula dijete s ljubavnikom u novu "obitelj"?
.
ovo zvuči da ona ima posložen život,vidjela je da ne ide našla nekog s kim ide i otišla s djecom. Zvuči stabilnije od vaše veze.

Mene zanima da li tvoja djevojčica ide kod svog biološkog oca? Pitam jer tak lako u "igri"naziva nekog drugog tata.
vodainebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 18:23   #83
Quote:
Već sam rekla da moje nije divno i krasno, a da su nejgova bljak, ali da je moja uspoređujući s njegovom bolja. Jel to grijeh reći?
A ovo da u njima vidim bivšu - stoji. Jer, em što joj fizički nalikuju, em izgovaraju njene rečenice koja ona njenu upućuje (rječnikom kakvim dijete ne barata).
I pošteno sam i rekla da ih još uvijek ne volim. Nisam ni u jednom trenutku lagala.

Biće možda onda da si previše oprezna Nisam ni u jednoj rečenici spomenula svemirsku ljubav, nit moje dijete upoznaje svakog stričeka s kim mama ide na kavu, nit je mami u navadi da izlazi na kave sa stričekima...

"Gospodin" i je većinu vremena kod mene i kćeri i žrtvuje se tako što svaki dan putuje 40km od nas do posla samo da bi bio s nama. A ne mora. Može se i 5km vozit do posla.
Znaš, sve pet, ali iz pozicije roditelja, ma da si najbolja koju sam u životu pipnula- ne bih bila duže od 2 mjeseca sa tobom. Mislim- ja se prema tvom djetetu ponašam kao da je moje, a ti moje ne možeš podnijeti poslije godinu i pol dana. Ti si kao pomenuti slučaj sa druge teme: frajer se useli pa naglo dobije alergiju na psa, te bi bilo fino psa uspavati..
Smeta ti što djeca liče na majku
Pa ni tvoja ne liči na njega, već na svog oca, ne?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 18:24   #84
Quote:
ovo zvuči da ona ima posložen život,vidjela je da ne ide našla nekog s kim ide i otišla s djecom. Zvuči stabilnije od vaše veze.

Mene zanima da li tvoja djevojčica ide kod svog biološkog oca? Pitam jer tak lako u "igri"naziva nekog drugog tata.
Ovo je malo teško..
Tata nije lik koji trenutno jebe mamu
Old 24.11.2022., 18:25   #85
Sve više mislim da razvedene žene koje su zbog djece odlučile da se više ne udaju imaju pravo. Kad vidim koliko danas ima slučajeva olakog dovođenja novog partnera u zajednički život i kojom brzinom idila završava.

Viđajte se, nitko ti ne brani da imaš ljubavni život, ali ne morate živjeti zajedno i uvlačiti djecu u to.

Nije baš realno očekivati da će to ispasti cjeloživotno partnerstvo.
-Aura- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 18:27   #86
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nisu ta sva dječica ništa kriva. Ni za lude roditelje ni za neodgojenost. Krivi su roditelji. Ovo dvoje malenih imaju luđake za roditelje, kaos i drame.

Oboje rade kaos od života, guraju nepoznate partnere u živote te djece, svađaju se i rade probleme. Krivi su i ti partneri koji nemaju ni pameti i vremena razmisliti kako je toj djeci.
No čuti i šutjeti kako ti petogodišnjakinja zove tatom nekog lika kojeg znaš godinu dana, vući dijete sim i tam na tjednoj bazi, prekidati pa svojim sranjima opterećivati tako maleno dijete... to je duboko zanemarivanje.

Nije mala curica dužna to trpjeti. Dijete treba mir, red i stabilnost a ne ove drame.
Bome bi se ja bojala, da imam takvu malu curicu voditi u stan nekoga tako suludog lika punog životnog sranja u kojem živi.
Posljedice se na maloj već vide. Bar kaj Mozak blokirao piše.

I veli on njoj, djeca budu otišla, budemo sami ali samo se ti flaster ženo strpi još 15, 20 godina. Sad odi mi ispeci meso a onda skini gaće.
Jezivo.

Ma idem proč. Samo se nasekiram.
"Nepoznati partneri" nakon godinu i pol?... Smiješno.
I čini mi se da neki ne čitaju baš pomno. Moja kćer ga NEKAD U IGRI samo tako nazove. Inače ga striktno zove imenom.
"Suludi lik"?..... Isuse.. U kom smjeru je ova tema otišla... Žalosno. Vi sad radite doslovce cirkus iz te teme...

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ostavi se ovoga ,ovo je jebeni kaos,cirkus .
tebi mora ti tvoje dijete prvo .Veći si navela kako je i ona počela se "kvariti" po uzoru na njih.
Mala ima 5 godina i tako nesređen život ,a zbog čega?
Djeci treba stabilnost ,sigurnost ,rutina .Ovo gore je sve osim toga. Svako malo prekidate i onda kažeš da oni ne znaju .Znaju ,osjete .
Ostavi se toga jer ne ide ,ti nemaš strpljenja za njih preodgajati a i realno ,to nije tvoj posao .
A njemu se ne da.
Hvala na normalnom komentaru.
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 18:37   #87
Quote:
ali moram bit fer i priznat da ja nemam dovoljno strpljenja "istjeravat" ih na pravi put i imat bezgranično razumijevanja.
Pa to ni nije tvoj posao. Ne razumijem zašto se toliko namećeš i guraš gdje ti nije mjesto.
@I meni ovo s kafe aparatom zvuči malo neurotično, ilitiga analno. Ti djeluješ kao kontrol frik, a on kao pasivni njonjo.

Quote:
-Aura- kaže: Pogledaj post
Viđajte se, nitko ti ne brani da imaš ljubavni život, ali ne morate živjeti zajedno i uvlačiti djecu u to.
Amen!
Old 24.11.2022., 18:44   #88
Zašto vi maltretirate tu svoju silnu djecu sa svojom vezom?
Za sve bi bilo bolje da se viđate dvaput tjedno nasamo kao par,a da djecu pričuva netko drugi.
Ovako smao forsate veliku sretnu obitelj zbog dokazivanja bivšima i ne ide vam baš.
Sjebat ćete djecu, bivše i dalje boli kurac za vas,okolinu isto,a izgubit ćete sve, seks i romantiku.
Old 24.11.2022., 18:58   #89
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
I ne možeš odgajati djecu kojoj nisi dala svoje srce.
Ostalo potpis na citirano.

Djeca sve osjećaju i jako dobro kuže.

Nikad mi neće biti jasno zašto žene srljaju iz veze u vezu, iz braka u brak. A sve gore od goreg.
Ujutro si skuham čaj, uzmem na posao, i do podneva je još vruć Javi se u inbox za preporuku boce, ali ono što hoću reći, ako je tebi mrsko i teško tegliti pse, djecu, aparat, tampone itd., kako li je tek toj maloj djeci ?
Jedan dan su u istoj kući s mamom i tatom, već idući u drugoj kući s tatom i ženom s kojom se tata igra nove mame.
Kako ste se upoznali ?
Koliko dugo ste dejtali ?
Kad te upoznao s djecom ?
Nakon koliko ste počeli živjeti "skupa" ?
Jeste li ikada za išta od toga djecu pitali za mišljenje ?
Djeca se još od razvoda nisu oporavila, a vi ih već uveli u nov život.
To je sve trebalo ići po - ste - pe -no. Razumijem da muški ne mogu bez mamice, pa potom ženice, i odmah srljaju u novu vezu, ali tako samo djeci štetite psihički. Umjesto što kukaš kako su razmažena derišta, pored vas dvoje odraslih koji im pružate pravi primjer neodgovornih i egoističnih bića, bolje da ste ih odveli psihologu.
I kako to kažeš da te ljutnja prema njima dugo drži ? Pa valjda je čovjek kritičniji prema svojem nego tuđem..hmm. Ili je to samo kod mene slučaj...

U biti si jednom rečenicom dobro pokazala šta tebe zapravo muči i žulja:

Ali dobro mu onda ti poznaješ ženu kad znaš točno koje su to njene fraze kroz usta njene djece. Morat ću se i ja zapitati za neke "nedječje" fraze iz usta mog djeteta, otkud to ..tko punio glavu

Ovo nije za tebe. On nije za tebe, njegova djeca nisu za tebe. Niti si ti za njih.
Ne voliš ih i nikad ih nećeš prihvatiti onako kako ta djeca zaslužuju. Ti to dobro znaš, a vjerojatno i svi oni.
Ostavi se ovog dok još nije prekasno.
Da, imati obitelj je nešto predivno. Prelijepo. Svetinja.
Ali, to se ne može forsirati.
To se ne može glumiti.
To se ne može igrati.
To ili jeste ili niste.
Ili imaš ili nemaš.
Želim vam svima sreću.
I nadam se da ćete se iz ovog izvući što bezbolnije svi skupa.
Ne znam zašto moram bezbroj puta ponavljati da nisam srljala u nikakvu vezu. Bila sam sama dvije godine nakon razvoda. Ili sam možda trebala biti 20?

Nema sreće s tom tvojom termosicom ako ciljaš na to da si nakuham kave kod svoje kuće za 3 dana, pa će kava ostati vruća još danima u toj super termosici.

Ja vjerujem da je toj djeci prezbunjujuće. To mu i govorim često. To nije stabilna okolina za dijete. U tome se svi ovdje slažemo.

Išli smo po-ste-pe-no. I mi smo jedini partneri koju su naša djeca upoznala nakon razvoda. Nitko ih ne traumatizira s "novom maminom ili tatinom prijateljicom ili prijateljem" (za razliku od mog bivšeg koji već ima ne znam koju u nizu. Srećom pa su cure stvarno ok i brižne prema mojoj kćeri).

Njegov mali ide psihologu.

Ne znam za tebe. Ja sam kritična prema svima (kad je takva situacija), ali SVOM djetetu brže oprostim. Jer je MOJE.

I nažalost mu dobro poznajem ženu jer se toliko glasne dere preko telefona ili pri dolasku po djecu da je nemoguće ne čuti te fraze. Nema potrebe za sarkazmom.

Zadjnih par rečenica su ti na mjestu. Hvala ti.
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:12   #90
Quote:
FraneMacola kaže: Pogledaj post
Haha naj jače su ove šta se vade na "dublje povezivanje od izmjena izlučevina" a takve vole kurac više od vazduha.
Čisto vrijeđanje.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Aj priznaj, jel tip u nekoj ozbiljnijoj pari?
Aha... Jer bi ga samo zbog para voljela? Čak nije ni smiješno....

Quote:

Ide kod svog biološkog oca, ali neredovito jer on živi 100km od nas, a vikendima je poslom izvan Hrvatske.

Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Znaš, sve pet, ali iz pozicije roditelja, ma da si najbolja koju sam u životu pipnula- ne bih bila duže od 2 mjeseca sa tobom. Mislim- ja se prema tvom djetetu ponašam kao da je moje, a ti moje ne možeš podnijeti poslije godinu i pol dana. Ti si kao pomenuti slučaj sa druge teme: frajer se useli pa naglo dobije alergiju na psa, te bi bilo fino psa uspavati..
Smeta ti što djeca liče na majku
Pa ni tvoja ne liči na njega, već na svog oca, ne?
Slažem se s tobom s ovim prvim dijelom - ja ne bi mogla živjeti s nekim kome moje dijete ide na živce. To mu stalno govorim, a on me tješi da će se s vremenom situacija promjeniti s moje strane..

Quote:
-Aura- kaže: Pogledaj post
Sve više mislim da razvedene žene koje su zbog djece odlučile da se više ne udaju imaju pravo. Kad vidim koliko danas ima slučajeva olakog dovođenja novog partnera u zajednički život i kojom brzinom idila završava.

Nije baš realno očekivati da će to ispasti cjeloživotno partnerstvo.
A jbg. Htjeli smo najbolje. Htjeli smo imati obitelj, a ne se jebati sastrane. Sad smo "krivi" očito zbog toga. Šta bi bilo tek da sam rekla da spavam sastrane, samo zbog sexa? Razapeli bi me
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:19   #91
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Pa to ni nije tvoj posao. Ne razumijem zašto se toliko namećeš i guraš gdje ti nije mjesto.
@I meni ovo s kafe aparatom zvuči malo neurotično, ilitiga analno. Ti djeluješ kao kontrol frik, a on kao pasivni njonjo.

Amen!
Tko se nameće? Kome? Nekoliko puta sam već spomenula da im ne pokušavam zamijenit majku, da im se ne dodvoravam...

Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Ne misliš da će ti sutra kćer zamjeriti što joj pokušavaš neku kuhanu šparogu (kroz šalu) metnut u ulogu tate?
Srećom pa su sve ostale majke svijeta izabrale prave "muške", dok sam ja kuhanu šparogu, Manda je nasilnika, Zora mušku kurvu... Da - uništavam joj život s nekonfilktnom osobom

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Zašto vi maltretirate tu svoju silnu djecu sa svojom vezom?
Za sve bi bilo bolje da se viđate dvaput tjedno nasamo kao par,a da djecu pričuva netko drugi.
Ovako smao forsate veliku sretnu obitelj zbog dokazivanja bivšima i ne ide vam baš.
Sjebat ćete djecu, bivše i dalje boli kurac za vas,okolinu isto,a izgubit ćete sve, seks i romantiku.
Nitko se ne dokazuje bivšima I jedan i drugi smo prošli te faze. Ako smo ikad i bili u njima. Stvarno me zaboli k.... za to da li će bivši mislit da imam ili nemam nekog.
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:20   #92
Oca. Jednog jedinog kojeg ima i kojega bi jedino imala da se tebi nešto dogodi.
Malo poštovanja prema svome dketetu kada već nemaš prema tuđoj djeci
Old 24.11.2022., 19:22   #93
A jeste ju posrali i izmislili hrpu sranja..

Autorice, meni ovo nije za automatski prekid. Ali definitivno morate prestati forsirati big happy family. Djeca su vam oboje premalena, ali dovoljno velika da ih zbunite, a vjerujem da ste ih itekako zbunili. Viđajte se nasamo, tu i tamo organizirajte zajednička druženja. Jebiga, stavili ste sebe ispred emocionalne dobrobiti vaše djece ali stignete to ispraviti.

I nemoj ove optužbe da si zla maćeha koja se hoće riješiti djece radi kafe aparata uzimati za ozbiljno. Još će se svašta izmisliti.
nothanks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:29   #94
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Oca. Jednog jedinog kojeg ima i kojega bi jedino imala da se tebi nešto dogodi.
Malo poštovanja prema svome dketetu kada već nemaš prema tuđoj djeci
Uopće mi nije jasno na što se referiraš... Rečenice nemaju smisla jedna s drugom.

A, ne dao Bog da mi se nešto dogodi, ima i svog oca, i moju mamu, mog brata, koji bi isti dan uskočili ako bi trebalo... Ne bi ostala siroče Od kud sad ovo? Ja ću krepat!

Kog imaju tvoja djeca osim tebe i njihovog oca? Kako ti svoju djecu poštuješ? Čime im štetiš? Što si zgriješila u zadnje vrijeme?

Jel moguće zatvoriti temu, jer ovo se pretvara u napad i farsu.
?
Stvarno mi nema više smisla boriti se s negativom i napadima i trošiti vrijeme na odgovaranje. Ako ne možete lijepo reći neke stvari - MOLIM VAS, NEMOJTE. Stvarno ne morate. Odite na neku drugu temu

(i stvarno mislim ovo za zatvaranje teme)
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:33   #95
Quote:
nothanks kaže: Pogledaj post
A jeste ju posrali i izmislili hrpu sranja..

Autorice, meni ovo nije za automatski prekid. Ali definitivno morate prestati forsirati big happy family. Djeca su vam oboje premalena, ali dovoljno velika da ih zbunite, a vjerujem da ste ih itekako zbunili. Viđajte se nasamo, tu i tamo organizirajte zajednička druženja. Jebiga, stavili ste sebe ispred emocionalne dobrobiti vaše djece ali stignete to ispraviti.

I nemoj ove optužbe da si zla maćeha koja se hoće riješiti djece radi kafe aparata uzimati za ozbiljno. Još će se svašta izmisliti.
HVALA

Past ću u nesvijest jer nakon par stranica vidim normalan komentar
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:57   #96
Dobila si ti ovdje puno normalnih komentara, medjutim ne svidjaju ti se.
blues4lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 20:09   #97
Quote:
Tko se nameće? Kome? Nekoliko puta sam već spomenula da im ne pokušavam zamijenit majku, da im se ne dodvoravam...
Ti se namećeš njegovoj djeci, u sve se miješaš i guraš pa se žališ da ti je teško:

Quote:
vozim ih iz škole, vrtića, čuvam, kuham za njih, pospremam iza njih, kupujem im stvari, radim zadaće, igram se s njima....
Ovo nije tvoj posao; to bi trebao njihov otac raditi tih par dana dok su s njim. Znači, ili se ti guraš ili ti on uvaljuje te obaveze - nema trećega.
Old 24.11.2022., 21:05   #98
Šta ste napali na ženu? Došla je po savjet ne po izdrkavanje....

Moj savjet - odvojite se. Imaj svoj život u svom stanu, on nek živi s djecom u svom. Ovo je naporno, ko hobo sa 5 vrećica ići sim tam svaki tj...
Vikendom otiđite negdje s klincima zajedno da se druže. Pa ćete vidjet kako će ići.
Old 24.11.2022., 21:16   #99
Quote:
blues4lady kaže: Pogledaj post
Dobila si ti ovdje puno normalnih komentara, medjutim ne svidjaju ti se.
Napisala sam i ja puno toga ovdje i zahvaljivala ljudima jer mi se sviđaju njihovi pristojni i konstruktivni komentari, međutim - ti čitaš s nerazumijevanjem. Stvarno ne pomažeš Budi toliko pristojna pa se ostavi ove teme Hvala ti.

Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ti se namećeš njegovoj djeci, u sve se miješaš i guraš pa se žališ da ti je teško:

Ovo nije tvoj posao; to bi trebao njihov otac raditi tih par dana dok su s njim. Znači, ili se ti guraš ili ti on uvaljuje te obaveze - nema trećega.
Ne guram se
I njihov otac radi sve te navedene stvari. Tko je rekao da ne radi? Samo, lakše je insinuirati i vrijeđati, nego pitati normalno pitanje pa dati normalan komentar.

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 21:18   #100
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post

Moj savjet - odvojite se. Imaj svoj život u svom stanu, on nek živi s djecom u svom. Ovo je naporno, ko hobo sa 5 vrećica ići sim tam svaki tj...
Vikendom otiđite negdje s klincima zajedno da se druže. Pa ćete vidjet kako će ići.
Paaaaa
Savjeti se i svode na to…

Samo nije lipo cut.
blues4lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.