Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2022., 04:51   #1
Poleshift je tu

Engleska, italija, turska, sve poplavljeno,
amerika i sjeverna europa blokirana od snijega.
Sunce przi kao da je ljeto, da nema ovog vala sa arktika sto je dosao, nosili bismo kratke rukave.
przi cijelo nebo, pol neba se ne moze gledat od sjaja sunca. velika ozonska rupa iznad antarktike se pojavlia
Svaki dan negdje na zamlji je razoran potres od 6 rihtera
magnetni pol trenutno ide oko 250 m po danu prema sredistu rusije. Vec je u ruskom moru, mnogi još misle da je u kanadi
Planet ima 4 magnetna pola, nisu vise dva
a oni tu o ukrajini i asteroidima bruje, morali su stat s koronom ali i dalje s necim odvlacit paznju
pa malo recesija...
samo da ne gledamo u nebo
dont look up - pa ne radi se o kometu, radi se o obicnom nebu
kad pogledam u nebo kao da nisam na istom planetu na kom sam se rodio a samo 30 godina imam
pa di ljudi gledaju ?

pogledajte zivotinje.
ovce danima u krug hodaju, dezorijentirane. ljudi su isto svi neki cudni, svaki na svoj nacin. Zivotinje zbunjene

Poleshift dolazi izmedju zimskog solsticija ove godine i ljetnog sljedece, prosinac - lipanj
Planet ce proci nekoliko dana pakla i promijenit svoje lice, os rotacije i magnetna polja
Pripremite se fizicki i psihicki. Ne treba panicariti ali treba biti spreman barem misaono da znamo sta mozemo ocekivati
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 08:55   #2
Quote:
UsernameX kaže: Pogledaj post
samo da ne gledamo u nebo
dont look up - pa ne radi se o kometu, radi se o obicnom nebu
kad pogledam u nebo kao da nisam na istom planetu na kom sam se rodio a samo 30 godina imam
pa di ljudi gledaju ?
Šta je s nebom
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 11:41   #3
Argentina pusi protiv Saudske Arabije, onda Njemacka jucer pusiona, meni sef nudi vecu placu sam od sebe....mogu do sutra nabrajat. Jedina Konstanta smo mi Hrvati, uvijek prvu tekmu lose krenemo pa mi to da je nade da nije jos poceo smak svijeta.
Simunonuno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 11:53   #4
opet južina
Old 24.11.2022., 12:50   #5
Quote:
Afrofeet kaže: Pogledaj post
Šta je s nebom
Pola ga nema, tek puka bijela svijetlost, zracenje.
Ko djeca smo brojili oblake i avione, danas pola neba se ne moze gledati koliko je zracenje jako.
Zbog jako loše magnetosfere imamo dojam da je sunce veće nego što je bilo prije 20 godina, da je sjajnije i nije više žuto.
Ko se potrudi zadržat pogled na suncu vidjet će da je sunce plavo i oko njega ogromna bijela autora svjetlosti.

Pratite situaciju, kroz mjesec dva ostat ćemo bez električne energije i interneta.
Kad se to desi, tek nekoliko dana, mjeseci ostaje do poleshifta
Postoje geofizički dokazi da se poleshift desavao unazad 60 000 godina 5 puta, svakih 12 000.
Ko god kaže da je bio prije 780 000, to je laž i ignoriranje činjenica. Kao što je i laž da on traje tisuću godina
Poleshift je iznenadan i nagli dogaj koji traje svega nekoliko sati do 3 dana. I nažalost, pred nama je. Desit ce se u bilo kom trenutku od prosinca sada do ljeta sljedeće godine
Ovo je zadnji 11godisnji suncev ciklus u njegovom 12 000 godina ciklusu.
Nadajmo se da neće biti mikronove. Ako za vrijeme shifta planeta sunce izgubi sjaj, postane blago narančasto, to je znak da će kroz par sati izbaciti ogromnu eksploziju energije.
Uzmite to u obzir da se ne nadjete nespremni
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 13:30   #6
Nisam katastrofičar ni prorok ali moram upozoriti javno da nas kroz par mjeseci čekaju prirodne katastrofe nalik apokaliptičnim filmovima.
Planet ce u svega nekoliko dana promijeniti svoje lice i položaj osi rotacije
Budite spremni psihicki i fizicki. Samo kardio-najjaci će preživjeti, osim svih ostalih nepogoda - poleshift će jako utjecati na svijest ljudi i na ritam srca

Obavezno se opremiti sa nekoliko paketa andola ili aspirina. Ako zagusti, samo ih natrpat pod jezik nek se tope
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 14:35   #7
Quote:
Ko djeca smo brojili oblake i avione, danas pola neba se ne moze gledati koliko je zracenje jako.
Zbog jako loše magnetosfere imamo dojam da je sunce veće nego što je bilo prije 20 godina, da je sjajnije i nije više žuto.
Ko se potrudi zadržat pogled na suncu vidjet će da je sunce plavo i oko njega ogromna bijela autora svjetlosti.

Pratite situaciju, kroz mjesec dva ostat ćemo bez električne energije i interneta.
Kad se to desi, tek nekoliko dana, mjeseci ostaje do poleshifta
Postoje geofizički dokazi da se poleshift desavao unazad 60 000 godina 5 puta, svakih 12 000.
Ko god kaže da je bio prije 780 000, to je laž i ignoriranje činjenica. Kao što je i laž da on traje tisuću godina
Poleshift je iznenadan i nagli dogaj koji traje svega nekoliko sati do 3 dana. I nažalost, pred nama je. Desit ce se u bilo kom trenutku od prosinca sada do ljeta sljedeće godine
Ovo je zadnji 11godisnji suncev ciklus u njegovom 12 000 godina ciklusu.
Nadajmo se da neće biti mikronove. Ako za vrijeme shifta planeta sunce izgubi sjaj, postane blago narančasto, to je znak da će kroz par sati izbaciti ogromnu eksploziju energije.
Uzmite to u obzir da se ne nadjete nespremni
Odakle vadiš ta saznanja?
Može oklada
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 14:35   #8
Jel ima ko da se igrao kompasom pa zapamtio možda po kućama, drvecu, ... Di je bio sjever
Zadnjih 20 godina sjever se pomakao primjetno,
Sunce se toliko promijenilo da više nismo ispod rodjenog neba
A oni nas teroriziraju koronom, recesijom i ukrajinom
Klimatskim promjenama i asteroidima.
Samo da se ne osvrenemo oko sebe jer priroda u kojoj živimo ovako se nije mijenjala tisućama godina kako se mijenja zadnjih 50. Sve intenzivnije. Svakih 11 na suncevim ciklusima svijet je sve ludji. Devedesetih smo živjeli u drugoj fizici nego nakon 98. Zatim do 2009 smo živjeli u drugoj, sad oko 2019 se opet sve promijenilo.
Svaki ciklus utijece na ljude i planet jer je sunce na zadnjim ciklusima 12 000 godina kruga koji se ponavljaju
Naša povijest ne poznaje ovakve fizičke promijene planeta, zadnji nalazi takvih promijena datiraju prije 12K godina
Na svakih 12k godina suncevog ciklusa, zemlja radi poleshift
Upravo zavrsavamo zadnji 11 godišnji ciklus toga 12k kruga, po pretpostavci na osnovu promijena oko nas kao i pjega i zracenja sa sunca
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 15:00   #9
Quote:
Nebo je sasvim normalno, pogotovo danas kad se pojavilo sunce, konačno, nakon dana mrakače i cmoljave kiše. Ja redovito gledam i oblake i avione.

Jedino, sunce ljeti više ne trpim.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 15:03   #10
Koristi se gps, niko ne koristi kompas više.
Pomorac koji je prije 70 godina koristio kompas da dodje u ameriku, danas bi koristeći ga na isti način završio na grenlandu
Tisućama godina se polovi nisu tako micali kao što se micu ovih zadnjih par godina.
Imamo dva sjeverna i dva južna magnetna pola.
To je red alert prije pole shifta
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 15:29   #11
Quote:
Može oklada
Odavde:

Quote:
Je li probao ko crvene muhare ?
To je isto gljiva prve klase, samo je rijetki znaju pripremit da bude dobra. Svi je se boje pa je predugo kuhaju i uniste.
Radi se o gljivi koja ima termolabilne otrove u stanju dok nije izravnala klobuk, dok je još okrugla. Nakon poravnanja, otrovi prelaze duboko u meso iz kože i nisu vise termolabilni tamo. U koži jesu pa je ne treba ni gulit
Gljiva je izvanredna ima okus po lignjama sa žara, samo ne znam kolko je se može pojesti, ja nikad nisam pretjerivao
Old 24.11.2022., 15:44   #12
Quote:
Koristi se gps, niko ne koristi kompas više.
Pomorac koji je prije 70 godina koristio kompas da dodje u ameriku, danas bi koristeći ga na isti način završio na grenlandu
Tisućama godina se polovi nisu tako micali kao što se micu ovih zadnjih par godina.
Imamo dva sjeverna i dva južna magnetna pola.
To je red alert prije pole shifta
Južni pol ne postoji.
Old 24.11.2022., 17:02   #13
Quote:
“A great many empirical data indicate that at each point on the Earth's surface
that has been carefully studied, many climatic changes have taken place,
apparently quite suddenly. … [crustal] displacements may take place as the
consequence of comparatively slight forces exerted on the crust, derived from the
Earth’s momentum of rotation, which in turn will tend to alter the axis of rotation of
the Earth’s crust.”
–Albert Einstein
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 17:21   #14
Quote:
Za početak možeš pronaći knjige tipa
The adam and eve story, history of cataclysms
Ili
The rebirth of catastrophism
To su knjige o pravoj povijesti našeg planeta
A što se tiče sadašnjosti, prouci malo fiziku i pogledaj svijet oko sebe.
I to je sve od saznanja što ti treba
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 18:35   #15
Time se još Einstein bavio, okretajem polova. Vidljivo iz prethodnog citata.
U to doba, 1940-1950 je to otkriveno istraživanjem pola u vojne svrhe. Pronadjeni su dokazi okretaja polova svakih 12 000 god.
To je spavalo od javnosti sve do kraja devedesetih. Kad smo ušli u galakticko poravnanje i to je postao hit koji je zainteresirao javnost i istrazivace
Taman uz popratan razvoj interneta, stvari su isplivale na vidjelo i istina se više ne može sakrivati, zato nas teroriziraju svime i svacime u medijima i sustavu, da ne vidimo što se desava

Još prije 15 godina sam se bavio istraživanjem poleshifta ali me nije to zanimalo jer sam mislio da neće biti za vrijeme mog života.
Zadnjih godina sam shvatio da, nažalost, hoće.
Ali stvari se razvijaju nevjerojatno brzo, čini se da nas mjeseci od tog djele
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 19:37   #16
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Nebo je sasvim normalno, pogotovo danas kad se pojavilo sunce, konačno, nakon dana mrakače i cmoljave kiše. Ja redovito gledam i oblake i avione.

Jedino, sunce ljeti više ne trpim.
Nista vise nije normalno. Fizika svijeta u kom zivimo se promijenila jako zadnjih 30 godina, svakih 11 godina promijene se šire.
Vrijeme se ubrzava, kazaljka isto kuca ali svjetlosno vrijeme je ubrzano jer je zemlja kao provodnik magnetno izmijenjena.
Obični ljudi to vide u vremenu, klimi, raspolozenju. Seljaci u usjevima i ponasanju blaga
Fizicari u magnetnom polju i zemljinoj jezgri, botanicari u biljnom svijetu, ribari u ponašanju riba
Gdje god se osvrnemo promijene su ogromne

Nakon 2009 svijet je postao lud, od 2020e više ništa nema smisla, pale se tvornice hrane, unistava ekonomija, životinje poludile. a 1998 smo ušli u poravnanje sa galaktickim diskom
11 godina suncevog ciklusa razlike
Nema više normalnog.... slijedi ludnica
Posebno nakon solsticija za mjesec dana.
Svemir je toliko ustiman da je najmanji suncev ciklus od 11 godina povezan sa galaktickim poravnanjem od tisuća godina, a o tome i milijonu drugih stimova ovisi i os rotacije planeta kao i magnetno polje
I na kraju srca i mozgovi svih živih bića su povezani za frekvenciju tih ciklusa kao i biljke

Ne umiru sportaši od cjepiva.
Umiru od frekvencija magnetnih polja
Ja sam mislio da su to vještake frekvencije, da nas tako truju
Korona nije bila bolest od virusa već simptomi promjena frekvencija planeta na ljudsko zdravlje
Niko nas zapravo ne truje niti ne cijepi, već je poleshift uzeo maha
UsernameX is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 22:56   #17
Svejedno je i dalje nebo sasvim normalno. Kad je vedro gledam i oblake i avione, kao i kad sam bila mala.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2022., 23:53   #18
Quote:
Time se još Einstein bavio, okretajem polova. Vidljivo iz prethodnog citata.
U to doba, 1940-1950 je to otkriveno istraživanjem pola u vojne svrhe. Pronadjeni su dokazi okretaja polova svakih 12 000 god.
To je spavalo od javnosti sve do kraja devedesetih. Kad smo ušli u galakticko poravnanje i to je postao hit koji je zainteresirao javnost i istrazivace
Taman uz popratan razvoj interneta, stvari su isplivale na vidjelo i istina se više ne može sakrivati, zato nas teroriziraju svime i svacime u medijima i sustavu, da ne vidimo što se desava

Još prije 15 godina sam se bavio istraživanjem poleshifta ali me nije to zanimalo jer sam mislio da neće biti za vrijeme mog života.
Zadnjih godina sam shvatio da, nažalost, hoće.
Ali stvari se razvijaju nevjerojatno brzo, čini se da nas mjeseci od tog djele
Originalno je to bila Hapogodova ideja.
Mislim da možemo mirno spavat još dosta vremena, jer se polovi ne pomiću samo tek tako..
Ako su se ikada i pomicali to je moglo biti samo zbog utjecaja nekog nepoznatog nebeskog tjela odnosno prolaza istoga u našoj relativnoj blizini ili njegovog udara u zemlju ali toćno na određenom mjestu i pod određenim kutem.
Postoje razne teorije da se slićan događaj dogodio prije 12000g. Kada se ogromna ledena kapa koja je pokrivala današnju Kanadu te sjevernu Europu, gotovo naglo i bez logičnog razloga otopila.
Za vrjeme zadnjeg ledenog doba, centar ledene mase sjevernog pola je bio daleko od sadašnjeg sjevernog pola, više prema Kanadi. Stoga neki pretpostavljaju da je tamo bio prije sjeverni pol.
Pacifista is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2022., 12:13   #19
Username, sa kojom sigurnoscu to tvrdis? ako je 100%, onda je pravo vrijeme da dignem veeliki kredit u banci i pocnem putovati po svijetu (dok ga jos ima)4
Carobna314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2022., 03:19   #20
Neće se dogoditi ništa.

Smanjite s drogama. Konoplja i ove trave vam, navodno uzrokuju histeriju.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.