Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2022., 21:55   #4141
13 i pol tjedana.

Još spavam na trbuhu kad uspijem namjestiti ruku pod želudac.

Je li još kome teško odreći se spavanja na trbuhu?

3.6. mi je termin.
Ovca Isusova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2022., 22:00   #4142
Ja sam spavala na trbuhu skoro do pola trudnoće.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2022., 22:03   #4143
Ja sam prije prve trudnoce spavala iskljucivo na trbuhu, onako jedna noga skvrcena druga ispruzena i zagrliti jastuk. Onda mi je trbuh postao prevelik, nakon trudnoce je doslo dojenje i lude cice i vise nikad nisam ponovo na trbuhu zaspala, jednoatavno se vise ne znam namjestit. Dok je tebi udobno i ne osjecas nikakv pritisak mislim da nije problem da spavas na trbuhu, a s vremenom mozda nabavi onaj trudnicki banana jastuk, meni je to dosta olaksalo.
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2022., 22:05   #4144
Quote:
margac kaže: Pogledaj post
Došla sam u bolnicu i ostajem, stavili su mi neku traku dolje kao indukciju jer kažu da bolje ne igrati se s tlakom. Tak sam i mislila da bude ak odem u bolnicu, al doma bi se samo mučila i glavu razbijala. Otvorena nisam ni malo za sad.
Ma bolje da ste otišli u bolnicu. Sretno!

Kaj se tiče spavanja na trbuhu, ja sam spavala sve dok mi trbuh nije počeo smetat al uz pomoć jastuka, tam negdje do 23.-24.tjedna
magellaniccloud is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 00:59   #4145
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.
Čestitam!

Margac sretno!
Old Jučer, 11:31   #4146
Margac sretno!

Kako mrzim tramvaje i ovo kad mi se babe nabiju na mene samo zato jer sam sjela.
Ogtt na taste mi je 4,6 to je ok i jos moram t4 i ft4 vadit i jel to to ili jos imam svega do 35tt?
Trebala bi iduci tjedan na kontrolu ali mi se nekako cini da moja dr forsa te kontrole, dosli smo na 3 tjedna razmaka. S obzirom da je sve u redu s bebicom i samnom mislim da je to previse?
I da, trazi me briseve, kasnije natipkam koje a izmedu njih i klamidiju samo iz razloga jer mi je dala dva puta vaginalete u trudnoci. Mislim da je to tu mac 🤦‍♀️ pobogu znala bih da imam klamidiju!?
Lacey is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:54   #4147
Quote:
Lacey kaže: Pogledaj post
...pobogu znala bih da imam klamidiju!?
kako bi znala kad klamidija najčešće nema simptoma?!?
Old Jučer, 12:32   #4148
Quote:
Lacey kaže: Pogledaj post
Margac sretno!

Kako mrzim tramvaje i ovo kad mi se babe nabiju na mene samo zato jer sam sjela.
Ogtt na taste mi je 4,6 to je ok i jos moram t4 i ft4 vadit i jel to to ili jos imam svega do 35tt?
Trebala bi iduci tjedan na kontrolu ali mi se nekako cini da moja dr forsa te kontrole, dosli smo na 3 tjedna razmaka. S obzirom da je sve u redu s bebicom i samnom mislim da je to previse?
I da, trazi me briseve, kasnije natipkam koje a izmedu njih i klamidiju samo iz razloga jer mi je dala dva puta vaginalete u trudnoci. Mislim da je to tu mac pobogu znala bih da imam klamidiju!?

Ja sam nakon toga još radila KKS, željezo i zalihe. Do 29. tjedna sam bila na 4 tjedna razmaka između pregleda, onda sa 29tt sam naručena nakon 3 pa sa 32tt za 2 tjedna.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:20   #4149
Saznali danas, stiže nam još jedan " dekač" ( kak moj Krsto kaže), Juraj!
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:19   #4150
Na prijašnjem ultrazvuku ga nije bilo za vidjeti? Ili ste spol doznali? Koji tjedan?
Ovca Isusova is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:50   #4151
Dobra večer ekipa
Ja sam nova 😁
Ukratko: rodila 2013 curicu,sve po ps-u. Trenutno 7+4,može biti blizanci ,čekam pregled sljedeći tj da vidimo vidi li se i srce u drugoj vrećici. Šok i nevjerica uopće a kamoli ako budu blizanci pa eto,malo pogubljena,došla na forum di sam bila davne 2012/2013 a bilo mi je super. Možda naiđem na neku iskusnu mamu blizanaca za utjehu ili triježnjenje 😅
😁
Agnes23 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:03   #4152
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Pa nekako si mislim gdje bih je pokupila jer sam prije trudnoce radila cervikalne briseve. nemam pojma, idem guglat malo.
Lacey is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:09   #4153
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post

Bome ti hvala na ovoj opaski.
Guglala sam i nekako sam ja zabrijala da su to gadni simptomi kad ono nista u nekim slucajevima
Lacey is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:50   #4154
Talking

Evo rodila danas Hvala svima na željama!

Ona traka koju su mi stavili oko 7 navečer je počela djelovati još sinoć, oko 22 su krenuli jako lagani trudovi, u ponoć malo jači pa sam se preselila u odjel rodilišta u sobu s kadom koju sam tolko htjela. U 3 ujutro sam osjetila da mi je pukao vodenjak. Napravili su ctg i babica nije bila zadovoljna jer svaki put kad sam ja imala trud malom bi pao puls, pa mi nisu dali u kadu ni na loptu ni ništa jer sam morala biti prikopčana na ctg. Do 7 ujutro sam molila za epiduralnu ili za eutanaziju Tad sam bila otvorena 1 cm Tad je bila smjena i došla je nova babica kojoj sam stvarno puno zahvalna. Rekla je da su joj svi govorili na odjelu da nek me pošalje na carski zbog lošeg ctga, ali ona je rekla da ne dolazi u obzir. Većinom smo u sobi bili u mraku, muž i ja sami i povremeno je dolazila babica. Oko pola 8 su mi konačno dali epiduralnu i tu sam mogla skupit malo snage za dalje. Oko 11.30 me pregledala i bila sam 9.5 cm otvorena, pa me otvorila ručno još tih pola centimetra i rekla da će doći oko 12.30 da tiskamo. Ali mi smo ju zvali već u 12 jer sam imala konstantne trudove s nagonom na tiskanje. U 1 je rođen Adrian Imao je 2 puta omotanu pupčanu vrpcu oko vrata, zato mu je padao puls. Sve u svemu, jako sam zadovoljna i sve je ispalo super.
margac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.