Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2022., 21:38   #1381
Quote:
sundog kaže: Pogledaj post
...bili su u ljubljani 1989., 1992. i 2017...
nisam znala da su 2017. bili

zanimljivo, baš Ljubljana, a ne Zg, šteta što ne dolaze ovu turneju

nadodala bih i Kurt Villea u duetu sa Courtney Barnett, uff koja bi to poslastica bila
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2022., 23:52   #1382
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nisam znala da su 2017. bili

zanimljivo, baš Ljubljana, a ne Zg, šteta što ne dolaze ovu turneju

nadodala bih i Kurt Villea u duetu sa Courtney Barnett, uff koja bi to poslastica bila

...e, da, baš kao i siouxsie & the banshees 1991 u ljubljani, prvi koncert turneje......koja kurcheva courtney barnett, koji kurt ville?...smećari, obični...

...ako želiš vidjeti tko je sve gostovao nekad u ljubljani, onda je ovaj popis za tebe:

https://www.skuc.org/ropot-koncerti-1981-2017/
sundog is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 00:01   #1383
Quote:
...e, da, baš kao i siouxsie & the banshees 1991 u ljubljani, prvi koncert turneje......koja kurcheva courtney barnett, koji kurt ville?...smećari, obični...

...ako želiš vidjeti tko je sve gostovao nekad u ljubljani, onda je ovaj popis za tebe:

Kurt Vile i Courtney Barnett su bolji od 80% ovih istrošenih ili zaboravljenih pseudolegendi.
Old Jučer, 00:15   #1384
Quote:
FassGoHard kaže: Pogledaj post
Kurt Vile i Courtney Barnett su bolji od 80% ovih istrošenih ili zaboravljenih pseudolegendi.
...kako kome...meni je draže da sam živio u svijetu tih pseudolegendi, nego danas kad ljudi i pored interneta ne znaju da im svira neka ta ista "pseudolegenda" next door...i ne govorim o the boys next door, makar quratz itko zna tko su oni (bili)...
sundog is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 08:19   #1385
ha dobro, boys next door su bili prilično loši do otprilike 5 minuta prije promjene imena...
Old Jučer, 08:42   #1386
https://www.facebook.com/10786165595...vEUEosXJl/?d=n

Marić o budućnosti festivala…
Hutchence is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:44   #1387
Postoji li racunica koja ce iznjedriti spomenute brojke?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:01   #1388
INmusic 2020/2022

Znači ako sam dobro shvatio, iduće godine nema INmusica, jer ako on ne zna da li ima podršku grada, sigurno nije ni krenuo u pregovore s bendovima.

A od 2024.e na dalje ovisi o gradskoj upravi...

Iako realno, jako puno toga govori o Mariću to kaj prakticki ima samo tri sponzora, sky colu , medvedgrad i samsung. Znaci dno dna
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:22   #1389
Volio bih da napokon stavi ključ u bravu i prestane sa žalopojkama koje ponavlja svako ljeto. Netko drugi će doći i preuzeti taj termin. Nije on jedina “ambiciozna” osoba u glazbenom biznisu.
Necio is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:25   #1390
Dobro, Marić je uspio nekako izgurat 15 godina festivala, tako da je daleko to od dno dna što se sposobnosti tiče.

Sad polako dolazimo do toga kad treba odlučiti je li taj festival osobni privatni projekt ili samoodrživo privatno-javno partnerstvo čije rukovodstvo ima tko preuzeti i kad se originalni pokretač povuče, što će se dogoditi kad tad.

Ovo žicanje potpora je legitimno, neka se snalaze kako znaju, ali opet je to životarenje do iduće godine, isto kao sa Cibonom. Ako organizator želi da Grad više u njega uloži, onda i on treba u suprotnom smjeru ponuditi više (veću ulogu). Mislim da ima tu potencijla za jednu novu eru ovog festivala, nadam se da ima sluha sa obje strane.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:42   #1391
Ma treba Terraneo ili nešto slično ponovno pokrenuti. Ja bi definitivno išao na kapitalizaciju mora.

Zagreb je grad s jednom od najgorih vibri na svijetu, posebno nakon Bandićeva ukazanja, nije stoga čudno što ga i bendovi zaobilaze.
Old Jučer, 21:20   #1392
Quote:

finih imena je tu bilo, ali molim te nemoj bez slušanja prosuđivati Kurta i Courtney ni bili kojeg drugog novog izvođača
Quote:
FassGoHard kaže: Pogledaj post
Ma treba Terraneo ili nešto slično ponovno pokrenuti. Ja bi definitivno išao na kapitalizaciju mora.

Zagreb je grad s jednom od najgorih vibri na svijetu, posebno nakon Bandićeva ukazanja, nije stoga čudno što ga i bendovi zaobilaze.
za sam da se Škugor vrati i napravi Terraneo 2
on jedini još kako-tako je uspjevao dobra imena dovući

ma zagreb je banana, baš gledam da ti svi bendovi više- manje gledaju lokacije gdje se mogu za*ebavati, a Zg definitivno nije jedna od njih
grad kao grad užasno truo, loše vibre
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:53   #1393
kad sam ja bio mlad "kurt i courtney" značilo je nešto drugo
Old Jučer, 23:48   #1394
Quote:
Necio kaže: Pogledaj post
Volio bih da napokon stavi ključ u bravu i prestane sa žalopojkama koje ponavlja svako ljeto. Netko drugi će doći i preuzeti taj termin. Nije on jedina “ambiciozna” osoba u glazbenom biznisu.

Neće niko, nema budale koja će preuzet to. LAA su rekli da nikad vise nikad nece organizirat festival jer su se opekli za rokaj rest koji je imao brutalan lineup za 159 kn i kaj se desilo.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:22   #1395
Dobro ali rokaj je trebo bit 2012
Prošlo je 10god i rade super koncerte.
Tko zna šta će biti
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:43   #1396
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
kad sam ja bio mlad "kurt i courtney" značilo je nešto drugo
ispalo je slučajno tako
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Neće niko, nema budale koja će preuzet to. LAA su rekli da nikad vise nikad nece organizirat festival jer su se opekli za rokaj rest koji je imao brutalan lineup za 159 kn i kaj se desilo.
za što su se točno opekli?

ne sjećam se što se je točno s tim Rokajem dogodilo te 2012.
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:31   #1397
Quote:
everest kaže: Pogledaj post

Dan danas mi nije jasno zašto je bio tako slab interes za festival, a imali su raznovrstan lineup. Doduše, Mastodon i Gojira tada su bili daleko od današnjeg statusa i manje poznatiji bendovi, ali svejedno.
Necio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tags
festival, inmusic, koncerti

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.