Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2022., 08:19   #6081
Quote:
toniv3x kaže: Pogledaj post
Nigdje, tko ga ima nastavlja gledati. Nista od novih korisnika zasad
Od kud ti ta glupost?

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 09:13   #6082
Nanomid vs Firestick 4k + TiViMate

Pozdrav,

Trenutačno na LG TV-u imam Nanomid aplikaciju i dvije IPTV liste.

Vidim svi dosta hvale kombo Firestick + TiViMate.

Da li dobijam na kvaliteti, brzini, preglednosti, ne znam ni ja čemu, ukoliko kupim Firestick i TiViMate aplikaciju u odnosu na trenutačni Nanomid?

Nije da baš imam para na bacanje pa da platim sve 100 eurića i dobijem istu stvar.
lava72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 09:25   #6083
Imao sam ja LaBe Tv i upravo odlazim. Lista je ok, koristio sam ju 3 mjeseca. Nije savršena, bilo je smetnji i prekida kao na svima. Meni se ta lista najviše svidjela zbog VOD-a (ogromna količina filmova i serija). Daleko najbolji i najveći. Po meni je malo preskupa ali privukao me taj VOD. E sad odlazim zbog izvjesnog čovjeka koji prodaje listi. Nije na ovom forumu i zove se dadoremix. Isti prodaje na listu na mjesečnoj bazi. Pitao sam ga za cijenu za dvije konekcije koje bi uzeo ako se uskoro odlučim i čovjek mi da cijenu, ali moram platiti 6 mjeseci unaprijed. I pita ga jo jedno da mi potvrdi da nema zabune i čovjek potvrdi. Ja po isteku drugog mjeseca tražim da mi da dvije konekcije po cijeni kako je rekao i tu počinju gluposti. Čovjek kaže to nije ta cijena. Ja njemu pa daj pogledaj poruke od tog i tog datuma, a on meni joj izbrisao sam sve poruke. Ja njemu kažem pošaljem ti ja screenshot, a on ništa već počinje pametovanje da nikome nije ta cijena on mora da imati na raspolaganju bandwith i tako ga plaćati. I ja njemu opet nudim screeshot i više ne odgovara. Dakle užas kakav stav i odnos, niti ono sorry možda sam se zabunio ili nešto, već sve s visoka. Inače od početka je bio stav to je najbolja lista, zna se šta je to i šta se plaća, ali opet nije to baš tako. Live tv je isti kao i kod drugi dosta povoljnijih. Filmovi znaju trokirat i tako.... Inače znam da ima još jedan koji prodaje LaBe ali on prodaje samo na godišnjoj razini.
ibojanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 11:09   #6084
Quote:
mate11111 kaže: Pogledaj post
Od kud ti ta glupost?

Nađi javni kontakt,email, face ili sto vec pa ga stavi tu ako imas. Ja ga imam na telegramu ali ne pokazuje mi njegov br.mob. Uplatim na skrill svakih 6mj. i tako vec godinama.
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 12:17   #6085
Quote:
lava72 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Da li dobijam na kvaliteti, brzini, preglednosti, ne znam ni ja čemu, ukoliko kupim Firestick i TiViMate aplikaciju u odnosu na trenutačni Nanomid?

Nije da baš imam para na bacanje pa da platim sve 100 eurića i dobijem istu stvar.
Poslao sam ti da vidis kako to izgleda
Lastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 13:35   #6086
"LaBe Tv" koristi "diogen" listu...
Old 24.06.2022., 17:42   #6087
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
"LaBe Tv" koristi "diogen" listu...
Jel se može nekako doći do kontakta od tih lista?
Godinama sam na NovaIptv, uskoro mi ističe pretplata, pa bi pogledao u tudje dvorište, zeleniju travu.
Zokisan is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 01:30   #6088
Quote:
Nađi javni kontakt,email, face ili sto vec pa ga stavi tu ako imas. Ja ga imam na telegramu ali ne pokazuje mi njegov br.mob. Uplatim na skrill svakih 6mj. i tako vec godinama.
Ima...kako ne, pa ja sam napisao post iznad samo je tip takav, nikakav, ovaj drugi sta prodaje njegov imam kontakt preko mobitela

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk
ibojanic is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:50   #6089
Quote:
LaBe ima preko 35000 korisnika, a resellera ima na desetke, te ne znači ako jedan od njih odustane da više lista nije dostupna. Pronađi drugog resellera i imat ćeš ju i dalje.

mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:43   #6090
Quote:
lava72 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ja imam fire tv stickove nove za prodati. Svojim korisnicima peporucujem IPTV smarters na stickove staviti i sve radi savrseno. Nikakvih problema. Stickove kupujem direktno na Amazonu njemackom i uglavnom ih dajem malo povoljnije nego sto su na amazonu. Ako je neko zainteresiran PM molim
JBozo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.